reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

aukcje :-)

reklama
eeeeee to damy radę :))))))) hehehe. ale powiedz ogólnie jesteś zadowolona z allegro?

no właśnie pisz jak Ci idzie :)

mysle ze jakis dresik sie znajdzie wsrod tych workow :>

Marcia na pewno coś będzie :-) cierpliwości :-D

Yra wiesz... jedno sprzedam taniej niż w sklepie, inne drożej, ale ważne, że jest rotacja tego towaru. Wazne ze schodzi. W sklepie mialam zastoj na maksa i ciagle przychodzily te same osoby i pytaly kiedy bede miala cos nowego.
Cholera przeciez jak towar nie schodzi no to ja nie powieksze sklepu by dowiesic nowe.
Te osoby potrafily przyjsc 2-3 razy w tygodniu i sie pytac o dostawe.
Nawet czasami robilam myk, ze zdejmowalam stare z wieszakow, a wieszalam z zaplecza nowe. Ale zrobie tak raz... a potem co? mialam cale zaplecze ciuchow i mialabym zamawiac nowe?

no z allegro jest tak naprawde wiecej pracy.. zrobic zdjecia, obrobic, zrobic aukcje i wystawic.. a co za tym idzie potrzebny jest czas.

Na szczescie ostatnio zaczal mi maz sporo pomagac, wraca z pracy niejednokrotnie gotuje obiad, zajmuje sie dzieckiem. Ja przebieram i smaruje na noc kremem, Karol Pawelka karmi i usypia. Nawet zaczal zmywac :-)
Ciesze sie, bo wieczorem moge usiasc i popracowac.

Czy jestem zadowolona z allegro.. chyba tak :-)
 
reklama
Do góry