reklama

autostrady - jak je oceniacie

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Polinezja, 16 Sierpień 2012.

 1. Polinezja

  Polinezja Zaciekawiona BB

  [FONT=Tahoma, sans-serif]Hej dziewczyny:)
  proszę Was o 3 minuty uwagi - tyle zajmie wypełnienie ankiety nt autostrad. Z góry bardzo dziekuję

  Autostrady w oczach Polaków
  [/FONT]
   
 2. szóstkowa mama

  szóstkowa mama Fanka BB :)

  Ja wypowiem się tutaj,bo szkoda mi moich cennych minut by gmerać w necie gdzie indziej!
  Autostrad nie bylo nie ma i nie będzie dzięki temu,że żyjemy w Tuskolandzie.
   
 3. reklama
 4. Ver88

  Ver88 Zaciekawiona BB

  Do kitu z takimi autostradami. Ostatnio z rodziną na bramce wjazdowej zmarnowałam 10 minut, a potem znowu tyle na wyjeździe! Co ma zrobić karetka z umierającą osobą?
   
 5. goodeye

  goodeye Zaciekawiona BB

  Coś się zaczyna dziać i zmieniać, do tego na lepsze, ale wciąż możemy narzekać. ja wiem, że budowa autostrady to nie decyzja o tym, które balsamy do ust są dla nas najlepsze, ale patrząc dookoła (pomijając przykład niemiec, w których autostrady budowali jeńcy wojenni a potem, za głodowe pensje, Turcy) to jednak trochę u nas to nie wychodzi. Mimo wszystko idziemy w dobeym kierunku i samo narzekanie nie jest już uzasadnione.
   
 6. Gosia-N

  Gosia-N Zaciekawiona BB

  są ale w jakim stanie. Tu niedokończona, tam zwężanie, tu trzeba na 50 km zjechać i jechać objazdem. Choć po Euro się polepszyło to nie do końca jet tak jak być powinno
   
 7. Bimbambom25

  Bimbambom25 Aktywna w BB

  Autostrady są... ale ich oznaczenie jest takie, że się je omija i leci starą dobrą, zniszczoną drogą sprzed lat, bo jakiś osioł nie zdjął starych znakow (wczoraj tak wjechałam...)
   
 8. Szary

  Szary Początkująca w BB

  Jak pytam znajomych z UE podróżujących przez Polskę jak się jechało naszymi autostradami, to jak na razie mam odpowiedź: gdzie są te autostrady?

  Trochę tych kilometrów jest jednak za mało. A jak się czyta newsy o tych numerach co wychodzą (Covec, bankructwa polskich pod wykonawców i reszta) to krew zalewa jakie u nas wałki za publiczna kasę się odwala.
   

Poleć forum