reklama

autostrady - jak je oceniacie

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Polinezja, 16 Sierpień 2012.

1. Polinezja

Polinezja Początkująca w BB

[FONT=Tahoma, sans-serif]Hej dziewczyny:)
    proszę Was o 3 minuty uwagi - tyle zajmie wypełnienie ankiety nt autostrad. Z góry bardzo dziekuję

Autostrady w oczach Polaków
    [/FONT]

2. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Ja wypowiem się tutaj,bo szkoda mi moich cennych minut by gmerać w necie gdzie indziej!
    Autostrad nie bylo nie ma i nie będzie dzięki temu,że żyjemy w Tuskolandzie.

3. reklama
  4. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Autostrady w Polsce owszem są, ale... ciągle w remontach przebudowach, a jeśli uda się trafić na całkowicie "użyteczną" to jadąc 150 km / h dowalą wam mandat bo mozna jechać tylko 130 km / h także słowo autostrada w Polsce to tak jakby powiedzieć że w Polsce jest CYWILIZACJA - jest ale raczej to bałagan CYWILIZACYJNY - niestety.

5. Ver88

Ver88 Zaciekawiona BB

Do kitu z takimi autostradami. Ostatnio z rodziną na bramce wjazdowej zmarnowałam 10 minut, a potem znowu tyle na wyjeździe! Co ma zrobić karetka z umierającą osobą?

6. goodeye

goodeye Zaciekawiona BB

Coś się zaczyna dziać i zmieniać, do tego na lepsze, ale wciąż możemy narzekać. ja wiem, że budowa autostrady to nie decyzja o tym, które balsamy do ust są dla nas najlepsze, ale patrząc dookoła (pomijając przykład niemiec, w których autostrady budowali jeńcy wojenni a potem, za głodowe pensje, Turcy) to jednak trochę u nas to nie wychodzi. Mimo wszystko idziemy w dobeym kierunku i samo narzekanie nie jest już uzasadnione.

7. Gosia-N

Gosia-N Zaciekawiona BB

są ale w jakim stanie. Tu niedokończona, tam zwężanie, tu trzeba na 50 km zjechać i jechać objazdem. Choć po Euro się polepszyło to nie do końca jet tak jak być powinno

8. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

Autostrady są... ale ich oznaczenie jest takie, że się je omija i leci starą dobrą, zniszczoną drogą sprzed lat, bo jakiś osioł nie zdjął starych znakow (wczoraj tak wjechałam...)

9. Szary

Szary Początkująca w BB

Jak pytam znajomych z UE podróżujących przez Polskę jak się jechało naszymi autostradami, to jak na razie mam odpowiedź: gdzie są te autostrady?

Trochę tych kilometrów jest jednak za mało. A jak się czyta newsy o tych numerach co wychodzą (Covec, bankructwa polskich pod wykonawców i reszta) to krew zalewa jakie u nas wałki za publiczna kasę się odwala.

10. reklama

Poleć forum