reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

awidność CMV

Niesia_88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2015
Postów
753
Hej,
Lekarz zalecił mi w grudniu badanie CMV, było to ok. 20 tc. Późno, nie wiem czmu nie zrobił tego wcześniej... No I wyszło, że obecnie nie choruję, ale przechodziłam cytomegalię, bo posiadam przeciwciała. W związku z tym zlecił mi jeszcze badanie awidności CMV, żeby sprawdzić kiedy była infekcja, ale teraz czytam, że na podstawie tego badania można określić czy cytomegalia była wczesniej niż 3 m-ce wstecz czy później. A jak zrobię te badanie teraz to przecież I tak nie określimy czy nie chorowałam w I trymestrze (cytomegalia potrafi być bezobjawowa). Badanie kosztuje 127 zł. I tak je zrobię, bo jestem panikara, ale czy cokolwiek się w ogóle dowiem?!
 
reklama
Hej,
Lekarz zalecił mi w grudniu badanie CMV, było to ok. 20 tc. Późno, nie wiem czmu nie zrobił tego wcześniej... No I wyszło, że obecnie nie choruję, ale przechodziłam cytomegalię, bo posiadam przeciwciała. W związku z tym zlecił mi jeszcze badanie awidności CMV, żeby sprawdzić kiedy była infekcja, ale teraz czytam, że na podstawie tego badania można określić czy cytomegalia była wczesniej niż 3 m-ce wstecz czy później. A jak zrobię te badanie teraz to przecież I tak nie określimy czy nie chorowałam w I trymestrze (cytomegalia potrafi być bezobjawowa). Badanie kosztuje 127 zł. I tak je zrobię, bo jestem panikara, ale czy cokolwiek się w ogóle dowiem?!
Witam trochę lat minęło ale jestem ciekawa jak to się wszystko potoczyło bo jestem aktualnie w podobnej sytuacji ...
 
Do góry