reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aż mi głupio....

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2014
Postów
2
Jak w tytule;). Jestem matka dwójki dzieci, wiec powinnam sama sobie w zasadzie odpowiedzieć na to pytanie, ale już sie sama zaplatalam....otóż pod koniec ostatniego okresu wspolzylismy z mężem bez zabezpieczenia (niestety).....teraz właśnie skończyłam kolejny okres, ale dziwny był....jakby mniej obfity (chociaż zawsze sa mało obfite), brzuch bolał mnie mniej niż zawsze...ale moje pytanie brzmi-czy mimo wszystko mogę być jednak w ciazy? Mam mdlosci-jak w poprzednich ciążach tak samo, najchętniej to po odwiezienie dzieci do szkoły dalej bym spała....jak zamykam oczy to prawie zasypiam.... Testu nie robiłam bo jak pojawił sie okres stwierdziłam, ze nie ma potrzeby, a senność i mdłości podciagalam pod pms.....ale nie minęły.... I sie tak zastanawiam co jest grane....
 
reklama
Do góry