reklama

AZS wyprysk atopowy

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez azs-atopia, 7 Maj 2012.

1. azs-atopia

azs-atopia Początkująca w BB

Witam wszystkich!!!
    Jestem 40-letnia mamą 7 letniej córki i 5 letniego syna. Dzieci chorują na AZS. Jednakże syn oprócz wyprysku atopowego o ciężkim przebiegu ma jeszcze astmę oskrzelową, celiakie i anafilaksje. Córka szybko wyrosła z AZS. Syn obecnie ma 13.000 IgE. Z doświadczenia niestety wiem jak wygląda codzienne życie dzieci z AZS. Życie zmusiło mnie do nieustannych poszukiwań różnych możliwości leczenia (ziołolecznictwo, 5 przemian, sok Noni, akupunktura, homeopatia, biorezonans).
    Obecnie jestem studentką V roku na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku piszę pracę magisterską na temat znaczenia pokarmów i kosmetyków w wyprysku atopowym. W związku z tym poszukuję rodziców dzieci cierpiących na AZS chętnych do udziału w badaniach.
    Osoby chętne do udziału w badaniach zapraszam do kontaktu na mój adres e-mail: azs-atopia@wp.pl z podaniem nr telefonu. Zadzwonię, chętnie wymienię się doświadczeniem. Jak również będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut rozmowy celem wypełnienia anonimowej ankiety podczas rozmowy telefonicznej.
    Wszystkim osobom biorącym udział w ankietach prześle wyniki mojej pracy – które zostaną opublikowane w wersji skróconej jako artykuł naukowy.
    Zależy mi na jak największej grupie osób biorących udział w ankiecie, gdyż wyniki będą bardziej rzetelne, obiektywne i miarodajne. Zachęcam wszystkich do udziału w badaniach.
    Pozdrawiam, życzę zdrowia!

2. reklama

Poleć forum