reklama

B. krótka ankieta nt problemów napotkanych w trakcie karmienia piersią

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez bicolina, 6 Maj 2014.

1. bicolina

bicolina Początkująca w BB

Jestem studentką III roku Dietetyki i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat karmienia piersią, stąd moja prośba do Was drogie Mamy abyście odpowiedziały mi na kilka krótkich pytań
    I Data urodzenia mamy
    II Data urodzenia dziecka
    III Problemy z jakimi spotkałyście się w trakcie karmienia piersią ( proszę o szczerość i wymienianie nawet tych które uznacie za nieważnie lub błahe [​IMG]
    IV Powód zaprzestania tego karmienia
    V Czas trwania karmienia piersią

Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, mamy które nie miały żadnych problemów proszę was również o odpowiedzi z pominięciem III pytania [​IMG] Jeśli któraś z mam się krępuję bardzo proszę o odp. na mój adres email dianeczka92@o2.pl .

2. reklama
  3. olandia

olandia Fanka BB :)

I: 1984r.
    II: 30:12:2010
    III: Na początku: problemy z uchwyceniem piersi przez dziecko i w ogóle z rozpoczęciem karmienia, nawał pokarmu- przez to krztuszenie się dziecka. Potem: nie byłam w stanie (mimo usilnych prób) nauczyć dziecka spać całą noc- karmienie co 3h (po odstawieniu sama zaczęła przesypiać) w związku z tym zmęczenie. Poza tym problem z nawałem pokarmu w czasie kilkudniowych wyjazdów służbowych, poczucie uwiązania.
    IV Dziecko już duże, tygodniowa przeprowadzka bez dziecka a po powrocie nie poprosiło o pierś
    V 19 miesięcy

Poleć forum