reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

B. krótka ankieta nt problemów napotkanych w trakcie karmienia piersią

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez bicolina, 6 Maj 2014.

 1. bicolina

  bicolina Początkująca w BB

  Jestem studentką III roku Dietetyki i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat karmienia piersią, stąd moja prośba do Was drogie Mamy abyście odpowiedziały mi na kilka krótkich pytań
  I Data urodzenia mamy
  II Data urodzenia dziecka
  III Problemy z jakimi spotkałyście się w trakcie karmienia piersią ( proszę o szczerość i wymienianie nawet tych które uznacie za nieważnie lub błahe [​IMG]
  IV Powód zaprzestania tego karmienia
  V Czas trwania karmienia piersią

  Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, mamy które nie miały żadnych problemów proszę was również o odpowiedzi z pominięciem III pytania [​IMG] Jeśli któraś z mam się krępuję bardzo proszę o odp. na mój adres email dianeczka92@o2.pl .
   
 2. reklama
 3. olandia

  olandia Fanka BB :)

  I: 1984r.
  II: 30:12:2010
  III: Na początku: problemy z uchwyceniem piersi przez dziecko i w ogóle z rozpoczęciem karmienia, nawał pokarmu- przez to krztuszenie się dziecka. Potem: nie byłam w stanie (mimo usilnych prób) nauczyć dziecka spać całą noc- karmienie co 3h (po odstawieniu sama zaczęła przesypiać) w związku z tym zmęczenie. Poza tym problem z nawałem pokarmu w czasie kilkudniowych wyjazdów służbowych, poczucie uwiązania.
  IV Dziecko już duże, tygodniowa przeprowadzka bez dziecka a po powrocie nie poprosiło o pierś
  V 19 miesięcy
   

Poleć forum