reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

babcia a nie cieszy ją wiadomość o wnuku.....

Może jej przejdzie, może ma jakąś koleżankę która jej podpowie, może twoja mama - jesli panie mają dobre układy ??
Mojej koleżanki matka miała po menopauzie zawał... potem jakieś jazdy, bezsennośc była najmniejszym problemem, w czasie pobyty w szpitalu miała konsultacje psychiatryczną i dostała dość lajtowe leki ... teraz sama chętnie chodzi do psychiatry, do ginekologa i stwierdziła że ten zawał to w sumie jej się dobrze trafił bo inaczej z własne woli nie poszłaby ani po hormony ani tym bardziej do psychiatry a tak to zaczęła normalnie funkcjonować ...
Moja matka ze względu na kłopoty z krzepliwością krwi, jakaś zatorowość itd. ..., nie mogła brać hormonów i ... szkoda gadać jakie miała jazdy :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
teściowa widziała wnuka 2 razy na oczy i z reguły się nie odzywa. sama ma 2 letnią córkę, ale ok...
a moja mama... początek pominę, bo długo by opowiadać. później, pod koniec ciazy bylo tak, ze "poczekaj, moze jednak bedzie dziewczynka". no, moja mama strasznie lubi male dziewczynki... wolalaby wnuczke, bo wnukow ma juz 3:) ale jak Karolek sie urodzil to i tak stal sie oczkiem w glowie babci, zwlaszcza, ze na jej widok automatycznie zalacza mu sie usmiech:) wiec zle nie jest:)
 
Do góry