reklama

Babcine porady

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez minozka, 28 Listopad 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

2. naja

naja Fan(ka)

mysle, ze mozemy je przekopiowac tutaj, zeby wszystkie mamy mialy z nich pozytek. tak cenne zrodlo wiedzy nie moze przeciez pojsc w zapomnienie!!!

3. reklama
  4. naja

naja Fan(ka)

na poczatek wiec rada, ktora wzbudzila zywe zainteresowanie jednej z forumowiczek, do wykorzystania, choc moze niekoniecznie w towarzystwie:

otoz kiedy dziecko płacze to znaczy, ze ktos je zauroczyl i powinno sie zdjac majtki i je nimi przezegnac.

5. naja

naja Fan(ka)

i druga, nie mniej istotna /skopiowana/:

a jak sie jakis czas nie karmilo pociechy piersia, to najpierw trzeba mleko sciagnac, bo to, co by wypilo jest juz stare. to tez z gatunq rad rozsadnych, bo kto to widzial dawac dziecku kwasne mleko?!

6. Agnexx

Agnexx Gość

hehe

...tak naprawdę, to mój mąż byłby zachwycony, gdybym zastosowała się do tej rady... :p

7. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

moja TESCIOWA sie obraziła jak nie chciałam uzyc tego masła tylko oliwka smarowałam ;D

8. naja

naja Fan(ka)

oczywiscie moje dziecko juz dawno powinno jesc czekolade, bo to bogate zrodlo magnezu!

dziecko ma 9 miesiecy, a rade te slysze mniej wiecej od czasu kiedy mial pol roczq. moze ciut wczesniej :p

wyrodna i sknerowata ze mnie matka!!

9. Agnexx

Agnexx Gość

naja, co z Ciebie za matka ??? Czekolady dziecku żałujesz ??? ;)

10. reklama
  11. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

ja też sie nasłuchałam co swoje jak to sie niemowlęta dawniej karmiło i przynajmniej wyglądały jak sie należy (czyt były zapasione) mleko gotowało sie z mąką pszenną ???

12. Agnexx

Agnexx Gość

Takie mleko z mąką tyle, że ziemniaczaną pije mój bratanek.... ::) Bo moja bratowa słucha rad mamusi i babci... ::) A dziecko wygląda, jak pączek... :p

Poleć forum