reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby bazar czyli kupno-sprzedaz-wymiana :)

reklama
ewix ja nie pozbylam sie od 5 lat zadnego ciuszka, a kupowalam naprawde duzo dla synka, wiec wyobraz sobie ile ja tego mam. No sama sie zdziwilam,a wrecz przerazilam i to sa co poniektore nowe zreczy z metkami jeszcze, bo, albo nie trafiony prezent, albo nie zdazyl zalozyc.
 
ewix ja nie pozbylam sie od 5 lat zadnego ciuszka, a kupowalam naprawde duzo dla synka, wiec wyobraz sobie ile ja tego mam. No sama sie zdziwilam,a wrecz przerazilam i to sa co poniektore nowe zreczy z metkami jeszcze, bo, albo nie trafiony prezent, albo nie zdazyl zalozyc.
Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić
 
leci juz 4 pralka, a konca nie widac, ale wazne, ze w ogole zaczelam :) niestety na zdj ciuszkow trzeba poczekac, bo najpierw musze sie uporac z tymi co zostaja i je poukladac juz po szafkach i komodach, pozniej jak juz odzyskam 1/3 pokoju to wezme sie za te na sell tylko nie wiem jak je pogrupowac czy kategoriamy np same spodnie, same kurtki itp czy rozm ?, ale chyba rozm bedzie wygodniej
 
heronima ja tez zadnego ciuszka nie oddalam - wsyztsko mam- pierwsza tura najmniejszych dzis do mnie przyjedzie- m ma przywiesc od mojeje mamy- 2 wielkie walizki to sa :)
 
Wiesz z jednej str ciesze sie, bo mam naprawde zapas ciuszkow na 3 lata i to wszystko angielskie, wiec super jakosc i przepiekne. Boziu jak dzis wieszalam pol spiochy takie tycie to normalnie az sie nadziwic nie moglam, ze dziecko takie malusie jest na poczatku hehe, czapeczki takie, ze moja piesc sie tam nie miesci :), ale z drugiej str to jest tyle roboty, ze oszalec mozna.
 
Może któraś z was byłaby zainteresowana kocykiem dla córeczki? nowy, leży zapakowany w oryginalnym kuferku. 20160401_111246.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
 

Załączniki

  • 20160401_111246.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    20160401_111246.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    48,4 KB · Wyświetleń: 274
ja poki co piore i ukladam, zeby syfu nie bylo, ale jak juz skoncze to na spokojnie bede sortowac bodziaki, polspiochy itp i wtedy zoabcze na czym stoje, bo tych najmniejszych rozm mam duzo, ale w dl rekawem, bo synek z lutego, wiec mozliwe, ze beda mi potztrebne jakies letnie.
 
reklama
Screenshot_20180407-092537.jpg
Screenshot_20180407-092537.jpg Witam.mam na sprzedanie adidaski NIKE rozm.22.W B.dobrym stanie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180407-092537.jpg
    Screenshot_20180407-092537.jpg
    109,9 KB · Wyświetleń: 78
  • Screenshot_20180407-092537.jpg
    Screenshot_20180407-092537.jpg
    109,9 KB · Wyświetleń: 679
Do góry