reklama

Baby ekoszafing w bydgoszczy! :)

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Aestima, 29 Luty 2012.

1. Aestima

Aestima Fanka BB :)

Dziewczyny, zapraszam gorąco na chyba pierwszy bydgoski baby szafing - informacje dostępne na moim blogu:
    zielone szycie

:)

2. anka-spe

anka-spe Fanka BB :)

Jeeee wreszcie taka inicjatywa :D A ja już od jakiegoś czasu o tym myślałam ;)

3. reklama
  4. Aestima

Ja też od dawna, jeszcze zanim Bąka miałam:-D A zainspirowały mnie zielonogórskie szafingi.

anka- spe- wpadniesz?

Myślimy też nad innymi " atrakcjami"- może kącik zabaw dla maluchów i porady psychologa...;-)

5. anka-spe

weekend akurat będę miała wolny, więc jak najbardziej się wybieram ;) w kwestii porad nie pomogę, bo psychologii niestety nie ukończyłam, ale do zabaw jak najbardziej mogę się zaangażować ;) ewentualnie promować pieluszki wielorazowe i ekologiczne domowe szycie ubranek :D

6. Aestima

Ja jestem psychologiem- także w twej dziedzinie póki co dajemy radę;-) Co do pieluszek wielorazowych- warto zrobić takie spotkanie!:) Świetny pomysł.

7. anka-spe

to co, ogarnąć temat wielorazówek na ten szafing czy lepiej przy innej okazji?

A przy okazji mam nadzieję, że się nie pogniewasz za promowanie tej imprezy? Dałam linka dla naszych Klubów Mam i na mamywsieci.pl

Ostatnia edycja: 5 Marzec 2012
  8. Aestima

9. aga27g

aga27g Zaangażowana w BB

przegapiłam:(

10. reklama

Poleć forum