reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby hug - czy warto?

asienka:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
711
Miasto
Katowice
Cześć dziewczyny 🙂
Może zacznę od tego, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami 😅 kończę remont i czas wziąć się za wyprawkę dla małej.
Rozważam zakup Baby Huga i jestem ciekawa Waszych opinii, czy polecacie? jak w użytkowaniu codziennym?
Muszę dodać, że na pokładzie jest również pies, który wszędzie musi wejść, wszystko powąchać i jest złodziejem jedzenia 🙈 więc u tych Mam, gdzie jest też psie dziecko, jak sprawdził się Baby Hug?
I następne ważne pytanie, jak długo byl użytkowany? Do którego miesiąca sprawdził sie u Waszych maluszkow?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
 
reklama
U nas był bardzo przydatny, mamy 4,5 mca i używamy nadal na drzemki, ale kupiliśmy używany, bo cena nowego to trochę przesada 😵‍💫😂 mamy psa i jak Róża sie urodziła to leżał sobie na kanapie z mordką opartą o ramę baby huga i sie przyglądał :)

Ps. Nie mamy wielkiego metrazu, ale i tak z całego serca polecam i gdybym miała wybierac jeszcze raz pomiędzy koszem Mojżesza, a bh- wybrałabym baby huga :)
 
Zdecydowanie polecam! Używamy od narodzin, czyli od prawie 3 msc. Mamy na stałe w salonie, gdzie mała ma drzemki, bawi się (mamy wersje z czarną rybką, która była jej pierwszą ulubioną zabawką). Aktualnie jest używany przez większość dnia. I będzie używany jeszcze długo z uwagi na rozbudowaną funkcjonalność.
Podobnie jak przedmówczyni także kupiliśmy używany, w stanie idealnym za prawie polowe ceny. Wszystkie elementy z materiału można prac, także nie ma problemu z odświeżeniem.
Szczęśliwego rozwiązania! 😊
 
Cześć dziewczyny 🙂
Może zacznę od tego, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami 😅 kończę remont i czas wziąć się za wyprawkę dla małej.
Rozważam zakup Baby Huga i jestem ciekawa Waszych opinii, czy polecacie? jak w użytkowaniu codziennym?
Muszę dodać, że na pokładzie jest również pies, który wszędzie musi wejść, wszystko powąchać i jest złodziejem jedzenia 🙈 więc u tych Mam, gdzie jest też psie dziecko, jak sprawdził się Baby Hug?
I następne ważne pytanie, jak długo byl użytkowany? Do którego miesiąca sprawdził sie u Waszych maluszkow?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
U nas był używany tylko na początku, jakoś przez dwa miesiące. Jak córka już była trochę większa to leżała głównie na macie, a drzemki miała w swoim łóżeczku. Od 4 miesiąca zaczęliśmy używać baby bjorn ale i tak 90% czasu spędza na macie, zgodnie z zaleceniami fizjo.
Ale wiadomo, że każdemu sprawdza się co innego. Szwagierka używała baby hug prawie do roku i bardzo sobie chwaliła.
 
Cześć dziewczyny 🙂
Może zacznę od tego, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami 😅 kończę remont i czas wziąć się za wyprawkę dla małej.
Rozważam zakup Baby Huga i jestem ciekawa Waszych opinii, czy polecacie? jak w użytkowaniu codziennym?
Muszę dodać, że na pokładzie jest również pies, który wszędzie musi wejść, wszystko powąchać i jest złodziejem jedzenia 🙈 więc u tych Mam, gdzie jest też psie dziecko, jak sprawdził się Baby Hug?
I następne ważne pytanie, jak długo byl użytkowany? Do którego miesiąca sprawdził sie u Waszych maluszkow?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!

To czy się sprawdzi w dużej mierze będzie zależeć od dziecka. Miałam , drugi raz bym nie kupiła. U nas córka i tak nie chciała w nim leżeć, lepiej sprawdzal się wózek (choć nie rozumiem, bo air hug też ma kółka 🙈), a do tego jak tylko zaczęła się przewracać na brzuch czyli jakoś ok 4 miesiąca robiła to również w nim i stało się to w mojej ocenie niebezpieczne, bo próbowała się podciągać i miałam wrażenie, że zaraz wypadnie.
I wtedy wkroczyła mata.
Osobiście biorąc pod uwagę, że jego cena jest dużo wyższa niż wtedy kiedy ja kupowałam rozważała bym inne rozwiązanie, kosz Mojżesza, kojec, dostawke? Lub po prostu wózek 🙂
Mamy psa 😊
 
Cześć dziewczyny 🙂
Może zacznę od tego, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami 😅 kończę remont i czas wziąć się za wyprawkę dla małej.
Rozważam zakup Baby Huga i jestem ciekawa Waszych opinii, czy polecacie? jak w użytkowaniu codziennym?
Muszę dodać, że na pokładzie jest również pies, który wszędzie musi wejść, wszystko powąchać i jest złodziejem jedzenia 🙈 więc u tych Mam, gdzie jest też psie dziecko, jak sprawdził się Baby Hug?
I następne ważne pytanie, jak długo byl użytkowany? Do którego miesiąca sprawdził sie u Waszych maluszkow?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
Ja śmiało polecam, używam juz przy drugim dziecku. Moja ma aktualnie ponad 5 miesięcy i baby hug na codzień używam w salonie i na dole. Teraz ją unoszę o jeden stopień więc jest happy bo wiecej widxi. Lubi zabawki, z muzyki nie korzystałam, czasem ze światełka. A super jest to, że można przewieźć do innego pomieszczenia. Jak będzie siedzieć to szelki i podniesienie na drugi stopień.
Mam dwa psy ;), ale bardzo ostrożne. W wieku 5 miesiecy w baby hugu są głównie drzemki. Lub jak gotuję i nie ma ochoty na matę to ona leży w hugu ja gotuję i gadam z nią.
Edit:
Ja miałam nowy, ale zakupiony 3 lata temu wiec i cena inna. Teraz bym szukała zadbanego używanego.
 
Ostatnia edycja:
To czy się sprawdzi w dużej mierze będzie zależeć od dziecka. Miałam , drugi raz bym nie kupiła. U nas córka i tak nie chciała w nim leżeć, lepiej sprawdzal się wózek (choć nie rozumiem, bo air hug też ma kółka 🙈), a do tego jak tylko zaczęła się przewracać na brzuch czyli jakoś ok 4 miesiąca robiła to również w nim i stało się to w mojej ocenie niebezpieczne, bo próbowała się podciągać i miałam wrażenie, że zaraz wypadnie.
I wtedy wkroczyła mata.
Osobiście biorąc pod uwagę, że jego cena jest dużo wyższa niż wtedy kiedy ja kupowałam rozważała bym inne rozwiązanie, kosz Mojżesza, kojec, dostawke? Lub po prostu wózek 🙂
Mamy psa 😊
Hmmm baby hug jest tak głebokie że nie ma możliwości by ustawiona jak kolyska dziecko wypadło 🤔...
 
Cześć dziewczyny 🙂
Może zacznę od tego, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami 😅 kończę remont i czas wziąć się za wyprawkę dla małej.
Rozważam zakup Baby Huga i jestem ciekawa Waszych opinii, czy polecacie? jak w użytkowaniu codziennym?
Muszę dodać, że na pokładzie jest również pies, który wszędzie musi wejść, wszystko powąchać i jest złodziejem jedzenia 🙈 więc u tych Mam, gdzie jest też psie dziecko, jak sprawdził się Baby Hug?
I następne ważne pytanie, jak długo byl użytkowany? Do którego miesiąca sprawdził sie u Waszych maluszkow?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
Mam 3 koty i to był najlepszy zakup 🙈 pierwsze miesiące mistrzostwo świata 🥰 odstawiłam dopiero jak zaczął siadać z prędkością światła, wcześniej jeszcze czasami służył, żeby zrobić szybką kawkę 🙂
 
reklama
Do góry