reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby hug - pranie

kamilamhm

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Sierpień 2022
Postów
1 459
Cześć, mam pytanie do posiadaczek chicco baby hug - jak pierzecie tapicerkę? Mam beżowego huga i ostatnio podczas kursowania z córką po mieszkaniu pobrudziłam go na krawędziach 😕 Można go normalnie wrzucić do pralki, tapicerka zostanie taka ładna jak przed praniem? Jeśli tak, to na jakim trybie pierzecie? Z góry dziękuję za wszystkie porady! ❤️
 
reklama
Cześć, mam pytanie do posiadaczek chicco baby hug - jak pierzecie tapicerkę? Mam beżowego huga i ostatnio podczas kursowania z córką po mieszkaniu pobrudziłam go na krawędziach 😕 Można go normalnie wrzucić do pralki, tapicerka zostanie taka ładna jak przed praniem? Jeśli tak, to na jakim trybie pierzecie? Z góry dziękuję za wszystkie porady! ❤️
Zdjęłam wszystkie możliwe części i uprałam w Loveli na 40 stopni. Nic się nie stało. Nadal jak nowe.
 
ja mam szary, mąż wyprał w 40 stopniach i wrzucił do suszarki, już myślałam, że będzie po 🫢🫢🫢 ale nic się takiego nie stało:)
 
Cześć, mam pytanie do posiadaczek chicco baby hug - jak pierzecie tapicerkę? Mam beżowego huga i ostatnio podczas kursowania z córką po mieszkaniu pobrudziłam go na krawędziach 😕 Można go normalnie wrzucić do pralki, tapicerka zostanie taka ładna jak przed praniem? Jeśli tak, to na jakim trybie pierzecie? Z góry dziękuję za wszystkie porady! ❤️
Ja prałam w pralce na 40 stopniach juz kilka razy ;) jest jak nowe. Jak młody mi ubrudzi to zapieram miejscowo i wycieram ręcznikiem i plam nie ma.
 
Cześć, mam pytanie do posiadaczek chicco baby hug - jak pierzecie tapicerkę? Mam beżowego huga i ostatnio podczas kursowania z córką po mieszkaniu pobrudziłam go na krawędziach 😕 Można go normalnie wrzucić do pralki, tapicerka zostanie taka ładna jak przed praniem? Jeśli tak, to na jakim trybie pierzecie? Z góry dziękuję za wszystkie porady! ❤️
Hej, jak mi Mała wypalcuje jakimiś smakołykami to wrzucam na 30- max 40 stopni na pranie delikatne z wirowaniem 800 i łatwo zeprały się jak do tej pory wszystkie plamy, a hug już przeżył tubki owocowe, czekoladę i plamy z tłuszczu po kanapeczce też. Nie używam jakiejś wymyślnej chemii, wszystko piorę w takim płynie Persil z mydłem marsylskim i płyn do prania Softlan.
 
U nas wszelkie plamy po pierwszych marchewkach, deserach i zupkach prałam w pralce. Program pranie ręczne lub max 40 stopni. Płyn Lovela . Bezproblemowo wszystko się doprało🙂
 
Cześć, mam pytanie do posiadaczek chicco baby hug - jak pierzecie tapicerkę? Mam beżowego huga i ostatnio podczas kursowania z córką po mieszkaniu pobrudziłam go na krawędziach 😕 Można go normalnie wrzucić do pralki, tapicerka zostanie taka ładna jak przed praniem? Jeśli tak, to na jakim trybie pierzecie? Z góry dziękuję za wszystkie porady! ❤️
Mam grafitowego aira. Wyprałam w 40 stopniach i wrzuciłam do suszarki ;p wszystko ok, nic się nie pozaciągało/nie skurczyło :)
 
reklama
Dzięki za wszystkie porady, wyprałam zgodnie z Waszymi sugestiami (40 stopni, wirowanie 800) i jest jak nowy 😀
20230113_123444.jpg
 
reklama
Do góry