reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby Jogger mini 4-sposob na podnozek???

Dali

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2010
Postów
322
Witam serdecznie.Bardzo podoba mi sie wozek baby jogger mini.oczywisnie nie jest pozbawiony wad ale sa one do przezycia....oprocz jednej-brak regolacji podnozka !!!gdzies czytalam ze mamy wkladaja w podnozek poduszke albo zwiniety koc ,ponoc jest tam kieszonka i wtedy klopot wiszacych nozek znika (choc podobno te nogi nie wisza tylko sie opieraja -ale mimo to wole zeby byly jeszcze uniesione).nigdzie nie moge sie doszukac wiecej informacji ,zadnych zdjec nic!!!!wiec jesli cos na ten temat wiecie to prosze o info. I moze ogolnie o wrazenia z posiadania tego wozka!!!!
 
reklama
nie zman tego wozka ale wiem ze kazda najmniejsza wada wozka w codziennym uzytkowaniu jest straszliwie denerwujaca. nie wyobrazam sobie aby w podnozek upychac poduszke. przy wyborze wozka nalezy kierowac sie przede wszystkim wygoda a nie wygladem. Wozek bedzie Wam sluzyl codziennie przez dluzszy czas, musi byc wygodny.
 
Martaik-racje masz ,ze pewnie ta wada bedzie mnie przesladowac po zakupie.Mowiac podoba mi sie ,nie mialam na mysli tylko bo fajnie wyglada...mam sprecyzowane wymagania (duze siedzisko,duza budka,lekkosc,latwosc poruszania sie po sniegu...glownie to-zeby dziecku i mnie bylo wygodnia) przepatrzylam naprawde duzo wozkow i jestem zalamana bo bardzo ciezko dostac cos co by mi odpowiadalo.wyglad w sumie dla mnie sie nie liczy...tak naprawde wszytskie wozki sa podobne.
A juz w ogole jak sie zasiadzie do czytania opini to pozostaje mi nosic dziecko na rekach!!!
 
Te sportowe trzy kolowce czesto tak maja....pewnie z mysla o starszych dzieciach czy co ,nie wiem.moze za jakis rok corka nie bedzie spala w wozku i moze wtedy ok....ale teraz tez jakos tego nie widze.Jestem prawie zdecydowana na baby joggera ale Elita!! wazy wiecej ale ma podnozek regolowany....wiec tylko zostalo mi go zobaczyc na zywo i przymierzyc coreczke.mam nadzieje ze sie nie rozczaruje ....bo juz nie daje rady ze stara spacerowka...wazy chyba z tone ( no niby 15 ale to chyba bez siedziska ,ktore plus minus ma z 5 kilo plus dziecko prawie 13 plus zakupy pewnie z 2 kilo no to srednio 35 kilo codziennie wpychac pod okropna gore ktora prowadzi do domu)
 
tak w weekend kupiłam Elita!!!! Verse tez widziałam ale jest ciężka , i to był minus !!!!z elita jestem mega zadowolona, narazie dwa spacery ale ogolnie szał !!!! Naprawdę , wiecej niż oczekiwalam! Wad trzeba sie naprawdę doszukiwać ! Ta duża buda jest boska! Nawet jak dziecko leży i nie zasłonie budy to jest zakryta, a z byda to juz w ogóle, nie trzeba patrzeć gdzie słońce ,nie trzeba odwracać wózka . Siedzisko duuuzzze wygodne i przytulne.dokupilam tez tacke która jest na zawiasie czyli tez wygodnie jest wyciągać małą!latwo sie prowadzi , wcale nie jest taki duży jak myślałam !!! A minusy - do złożenia siedzenia z leżącym dzieckiem potrzeba 3 rąk!!! Nie powinno sie nic wieszać na raczce, zawsze miałam siatkę na zakupy co było wygodne , a teraz poprostu z taka wypchana siatka nie poloze dziecka do spania, zreszta na wózku jest ostrzeżenie !!! Przy rozlozonym siedzeniu tez cieżko wyjąć zakupy!!! Ale to naprawdę drobiazgi bo wozek jest super a dziecko ma naprawdę wygodnie​
 
a ja jako swoj 10siaty wozek kupilam baby jogger gt:) siedzisko naprawde jest dlugie ,daszek tez jest ekstra ,smok nie spi juz na spacerach a jak zdarzylo mu sie usnac to raz pod tapicerka w miejscu podnozka wyladowaly roki papieru kuchennego bo wracalam z zakupow a raz zwiniety kocyk,qmpela w tym miejscu wozi folie przeciwdeszczowa przez co ma wolny kosz na zakupy a bardziej zabawki:) jest naprawde super w prowadzeniu jedzie bez najmniejszego problemu chuc elite mialam okazje jezdzic bo qmpelka ma ale ona uwielbia takie duze wozki,moim lepiej sie jezdzi w malych sklepowych alejkach i bez problemu wjezdzam z nim do domku ona jednak zawsze sie u mnie blokuje w przedpokoju:p jezdze gt od miesiaca i jest naprawde okej:)fajna jest tacka ale dobijajace to ze wszystko trzeba kupic osobno.wyszedl nowy przepiekny kolor turkusowy juz mysle o sprzedaniu swojego co by kupic tamten.wozek byl by idealny gdybym mogla wpiac siedzisko od maclaren grand tour lx ale z budka gt:)))
 
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=
 
reklama
Dziewczyny, do Baby Joggera można dokupić podnóżek na alledrogo :-) Ja już kupiłam, mam nadzieję że się sprawdzi.
 
reklama
Do góry