reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby K - witamina K dla niemowlaków

reklama
w mojej jeszcze nie było, ale kupiłam za to devikap, zapłaciłam 3,33zł, więc z ceny jestem zadowolona. Lekarka powiedziała, że rodzice się skarżą, że trudno wycisnąć jedną kroplę z buteleczki, ale powiem szczerze, że to nie jest trudne, wystarczy się zastosować do rady z ulotki żeby buteleczkę trzymać pod kątem 45* i nie jest źle
 
w mojej jeszcze nie było, ale kupiłam za to devikap, zapłaciłam 3,33zł, więc z ceny jestem zadowolona. Lekarka powiedziała, że rodzice się skarżą, że trudno wycisnąć jedną kroplę z buteleczki, ale powiem szczerze, że to nie jest trudne, wystarczy się zastosować do rady z ulotki żeby buteleczkę trzymać pod kątem 45* i nie jest źle

2 tygodnie temu zgłosiłam się do pediatry i przepisała Devikap. Zapłaciłam za niego 3,50 zł :-). Stosuję się do rady z ulotki i też nie mam problemu z wyciśnięciem jednej kropelki z buteleczki.
Szkoda, że lekarka nie poinformowała mnie wcześniej o możliwości podawania Devikapu zamiast Vita D :tak:.
Do tej pory kuracja kosztowałaby mnie ok.7 zł, a nie ok.119 zł. Dla mnie to duża oszczędność :tak:.
 
Szkoda, że lekarka nie poinformowała mnie wcześniej o możliwości podawania Devikapu zamiast Vita D :tak:.
Do tej pory kuracja kosztowałaby mnie ok.7 zł, a nie ok.119 zł. Dla mnie to duża oszczędność :tak:.

Dokładnie, jak mówiła o witaminie D to słowem nie wspomniała, że jest tańsza opcja, a szkoda :(
Ja tylko dzięki temu "zastojowi Vita D" w hurtowniach wiem o tańszym Devikapie.
 
Witajcie! Moja córka też dostaje Devikap, ale z polecenia pediatry 2 krople a nie jedną. Czasem sie zastanawiam czy to nie za dużo zwłaszcza że słonka coraz więcej, a z drugiej strony lekarz powiniem wiedzieć lepiej. Dodam tylko ze bierze dwie krople gdyż szybko rosła i bardzo przybierała na wadze, teraz spowolnił się ten proces. Jak myślicie dwie czy jedna kropla?
 
reklama
witaj
nie wiem czy coś się dzieje, ale ja kupują ją bez problemu w swojej aptece. Mieszkam w Warszawie i nie spotkałam się z żadną informacją o jej wycofaniu.
pozdrawiam
 
Do góry