reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby Linki

Anja78

matka superstar
Dołączył(a)
18 Maj 2007
Postów
2 791
skoro tak juz zaczelysmy o zakupach... to lepszy temat niz badania genetyczne:-)
ktore pewnie nam wszystkich wyjda fantastycznie i bedziemy juz tylko rosnac i rozkwitac 7msc tylko zostalo!!!


http://www.baby.com.pl
 
reklama
ania wózio super jeden z najlepszych ale jak nie mieszkasz w domku lub ewentualnie na parterze to się nadzwigasz Nie widziałam go na żywo ale koleżanka z grudniowych mam2005 go miała i sobie zachwalała Niestety sprzedała bo mieszka na 4p i nie wyrabiała
 
a oto moj wymarzony wozek plus gondola. najchetniej bym juz go zamowila ale maz by mnie zastrzelil hihih. W Polsce tez chyba macie ta firme bo widzialam w gazetach o dzieciach reklamy
 
reklama
Te wózki co ich fotki wkleiłyście może nadają się na amerykańskie, ale na polskie chodniki już nie bałdzo, mają za małe kółka, które lubią wpadać i się zaczepiać o nierówności terenu :)
 
Do góry