reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby!👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻 Problemy hormonalne.

mydreammyfuturebaby

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2020
Postów
17
Cześć dziewczyny! Założyłam konto tutaj, mając nadzieję ze macie wiedzę większą ode mnie. Mianowicie mam 24 lata i problemy z hormonami i bardzo chce zostać mamusią. Prolaktyna aktualnie waha się pomiędzy 400-500 w normie do 600. Tsh w normie. Mlekotok prawostronny, ze względu na groczulaka przysadki. Nie przyjmie zadych leków aktualnie. Ginekologicznie wszystko ok, a test wyszedł negatywny. Jutro idę do enodokrynologa i ginekologa. Czy jest tu jakaś Pani, która miała problemy podobne do mnie i jest już szczęśliwa mamusia?!👶🏻💕 Czy przyjmowałyscie coś oprócz kwasu foliowego ? Zmiana diety/ trybu życia? Test owulacyjny tak czy nie? Liczę na Waszą pomoc 😇 dobrego wieczoru. 🌱
 
reklama
Cześć dziewczyny! Założyłam konto tutaj, mając nadzieję ze macie wiedzę większą ode mnie. Mianowicie mam 24 lata i problemy z hormonami i bardzo chce zostać mamusią. Prolaktyna aktualnie waha się pomiędzy 400-500 w normie do 600. Tsh w normie. Mlekotok prawostronny, ze względu na groczulaka przysadki. Nie przyjmie zadych leków aktualnie. Ginekologicznie wszystko ok, a test wyszedł negatywny. Jutro idę do enodokrynologa i ginekologa. Czy jest tu jakaś Pani, która miała problemy podobne do mnie i jest już szczęśliwa mamusia?![emoji1348][emoji177] Czy przyjmowałyscie coś oprócz kwasu foliowego ? Zmiana diety/ trybu życia? Test owulacyjny tak czy nie? Liczę na Waszą pomoc [emoji56] dobrego wieczoru. [emoji271]
A co lekarz na gruczolaka? Coś z nim robią?
 
Jest na forum dziewczyna co w podobnej sytuacji zaszła w ciążę i urodziła dziecko. Jak się nie mylę @Kitki. Może zajrzy do ciebie i coś podpowie
 
Nie myśl za dużo o tym temacie, czerp radość z przytulanek, po przytulankach pupa w górę i zaskocz się miło za miesiąc. Czasami psychika jest gorszą blokadą niż wszystko inne :) Powodzenia życzę i trzymam kciuki :)
 
Nie myśl za dużo o tym temacie, czerp radość z przytulanek, po przytulankach pupa w górę i zaskocz się miło za miesiąc. Czasami psychika jest gorszą blokadą niż wszystko inne :) Powodzenia życzę i trzymam kciuki :)
Nie myśl za dużo o tym temacie, czerp radość z przytulanek, po przytulankach pupa w górę i zaskocz się miło za miesiąc. Czasami psychika jest gorszą blokadą niż wszystko inne :) Powodzenia życzę i trzymam kciuki :)
Właśnie wróciłam od lekarza i wszystko ze mna dobrze, brzusio gotowy na maluszka! Przestaje myśleć o tym i zamierzam dobrze sie bawić i oczekiwać na rezultaty z zabawy😁😇😍 dziękuje za odpowiedzi. 😊
 
Jak to mój małż mówi - "ciesz się sexem póki możesz" :D Oboje myśleliśmy, że jak zaczniemy starania tak już z przyzwoleniem lekarskim po kolejnym poronieniu, to nam trochę zejdzie (ja miałam problemy i z zajściem i z utrzymaniem ciąży), ale jak podeszliśmy do tematu - a zabawmy się... to test wyszedł pozytywny :D Z drugą to samo - "a zajdę kiedy zajdę" - cieszmy się przytulankami bez zabezpieczeń :D jasne - udało się za pierwszym podejściem :D Przeklinał strasznie że się nie pobawił wystarczająco :D
Jak wszystko gotowe to miłej zabawy :D powodzenia :D
 
Jak to mój małż mówi - "ciesz się sexem póki możesz" :D Oboje myśleliśmy, że jak zaczniemy starania tak już z przyzwoleniem lekarskim po kolejnym poronieniu, to nam trochę zejdzie (ja miałam problemy i z zajściem i z utrzymaniem ciąży), ale jak podeszliśmy do tematu - a zabawmy się... to test wyszedł pozytywny :D Z drugą to samo - "a zajdę kiedy zajdę" - cieszmy się przytulankami bez zabezpieczeń :D jasne - udało się za pierwszym podejściem :D Przeklinał strasznie że się nie pobawił wystarczająco :D
Jak wszystko gotowe to miłej zabawy :D powodzenia :D
Nie dziękuje 😈❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny! Założyłam konto tutaj, mając nadzieję ze macie wiedzę większą ode mnie. Mianowicie mam 24 lata i problemy z hormonami i bardzo chce zostać mamusią. Prolaktyna aktualnie waha się pomiędzy 400-500 w normie do 600. Tsh w normie. Mlekotok prawostronny, ze względu na groczulaka przysadki. Nie przyjmie zadych leków aktualnie. Ginekologicznie wszystko ok, a test wyszedł negatywny. Jutro idę do enodokrynologa i ginekologa. Czy jest tu jakaś Pani, która miała problemy podobne do mnie i jest już szczęśliwa mamusia?!👶🏻💕 Czy przyjmowałyscie coś oprócz kwasu foliowego ? Zmiana diety/ trybu życia? Test owulacyjny tak czy nie? Liczę na Waszą pomoc 😇 dobrego wieczoru. 🌱
Ja mam niedoczynnosc tarczycy już od kilku lat. Biorę euthyrox i w międzyczasie doszła hiperprolaktymia czy jak to się tam nazywa. Za wysoki poziom prolaktyny xD
Brałam bromergon, po tym wyniki miałam w miarę ok, dostałam skierowanie na rezonans czy właśnie nie mam gruczolaka i się nie doczekałam bo w pierwszym cyklu już byłam w ciąży. Bromergon można brać bodajże do 10 tyg tylko jeśli się zajdzie, bo może uszkodzić płód z tego co mówił mi lekarz, dlatego trzeba się trochę pilnować.
narazie póki karmie to mam brać takie dawki leków jakie brałam bo hormony o tak skaczą. Z prolaktyną chyba tez dobrze bo w przeciwnym razie nie miałabym pokarmu. Na sali poporodowej leżała ze mną dziewczyna, która tez ma gruczolaka i oś początku nie ma pokarmu, nie wiem czy to jest przyczyną ale jej endokrynolog-ginekolog mówiła od razu ze ma się nie nastawiać za bardzo na karmienie piersią, ale to nie jest nic strasznego :) w ciąży musisz koniecznie co 4 tyg robić wyniki hormonów bo w ciąży są bardzo ważne, ja bez bromergonu na pewno bym nie zaszła, ale wiadomo co lekarz to co innego powie i to samo co pacjent to inny przypadek
Powodzonka ❤️
 
Do góry