reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby shower - czy to dobry pomysł?

mamaEmika

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
84
Drogie mamy, planuję urządzić mojej siostrze takie małe baby shower (za miesiąc rodzi) i w związku z tym, co o tym sądzicie? Nadal się coś takiego urządza? Moja siostra uwielbia różnego rodzaju spotkania, ale ze względu na zbliżający się termin, to prawie cały czas siedzi w domu, więc może ucieszyłaby się z takiego przyjęcia niespodzianki...
 
reklama
Rozwiązanie
A ja miałam wielkie plany i musiałam przesunąć przyjęcie aż do porodu siostry:/najpierw moja choroba, później jej i tak miesiąc prawie zleciał:/ ale planuję taką poporodową imprezę dla mojej siostrzyczki i jej maleństwa:)rozmawiałam z rodziną i wspólnymi znajomymi i są jak najbardziej za tym pomysłem, ale też padło pytanie, co kupić w prezencie dla siostry.... może macie jakieś pomysły, co można dać świeżo upieczonej mamie?
Kochana mi moje dwie siostry w 36 tyg ciąży urządziły właśnie baby shower. Była to totalna niespodzianka. Nie spodziewałam się w ogóle. Przygotowały to wszytko u naszych rodziców w domu . Pokój był cały w różowych balonachz helem, na stole obrus w księżniczki, talerzyki i kubki też bajkowe motywy , dla każdego czapeczki i w tle włączone piosenki dziecięce. A i oczywiście prezenty dla Małej. I wielki napis zawieszony przez całe okno baby shower Julii. Jak zobaczyłam to wszytko to się płakałam . Było niesamowicie . Pamiątka na całe życie. Więc jeśli masz taki plan i ochotę do działania to jak najbardziej polecam :tak:;).
 
Świetny pomysł! Jeszcze jak wspominałaś że siedzi w domu i nie wychodzi to z pewnością się ucieszy. Działaj zanim dzidzia jeszcze wyjść nie chce
 
Dziewczyny dziękuję za odpowiedź:)bardzo chcę takie przyjęcie zorganizować, ale jak powiedziałam to jednej takiej wspólnej koleżance, to stwierdziła, że to nie wypada, i że to jedynie w filmach robią takie przyjęcia i itd. Nie powiem, trochę się zdziwiłam takim podejściem:/ i teraz się zastanawiam, czy lepiej urządzić je w jakimś lokalu, czy też np. u mnie w domu....
 
@mamaEmika robia dziewczyny babyshower to nie tylko w tv dzialaj dzialaj. Ja bylam na kilku babyshowerach i roznie to wypadalo. Jezeli zaprosisz ludzi ktorzy chca tam byc i sa obecni w zyciu siostry to na pewno bedzie wszystko super i siotka bedzie miala mega wspomnienia i bedzie bardzo szczesliwa
 
A ja miałam wielkie plany i musiałam przesunąć przyjęcie aż do porodu siostry:/najpierw moja choroba, później jej i tak miesiąc prawie zleciał:/ ale planuję taką poporodową imprezę dla mojej siostrzyczki i jej maleństwa:)rozmawiałam z rodziną i wspólnymi znajomymi i są jak najbardziej za tym pomysłem, ale też padło pytanie, co kupić w prezencie dla siostry.... może macie jakieś pomysły, co można dać świeżo upieczonej mamie?
 
Rozwiązanie
reklama
reklama
Pieniądze albo vouchery są bez sensu bo po to się organizuje baby shower żeby odpakowywac prezenty i rozmawiać o dzieciach z przyszła mama. Ja miałam cudowny babyshower i cieszę się że dzieczyny się postarały czułam się taka „dopieszczona”. Piękne dekoracje, pyszny tort (nutella z maliną-zrobił furorę) babeczki, szampan bezalkoholowy, żarciki, rozmowy o dzieciach i wspominanki dawnych lat (nawet życzenia mi przeczytały). Z prezentów dostałam kamerę, pare ciuszków dodatkowo, zestaw z kosmetyczka dla mnie do szpitala, wielki tort z pampersow i misia z balonem z gadżetami dla dzieci… Przydal się rownież miękki kocyk Minky a pieniądze które zostały dostałam w kopercie z kartka z podpisami i życzeniami od wszystkich obecnych ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry