reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby shower zabawy

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Cześć dziewczyny, powiedzcie jakie mialyscie zabawy na BabyShower, co bylo fajne, co nie i na co zwrócić uwagę? :)
 
reklama
1. Bierze się sznurek, każda dziewczyna ucina go na oko tyle, ile obwodu ma brzuch przyszłej mamy, później sprawdzamy kto był najbliżej i ta dziewczyna będzie następna w ciąży
2. Kupuje się słoiczki takie z jedzeniem dla dzieci, zakleja etykiety, trzeba przygotować dla każdej dziewczyny tyle patyczków do lodów ile jest słoiczków i po kolei otwieramy słoiczki, każda próbuje i zapisuje na kartce co to było. Po zakończeniu czytamy odpowiedzi, zliczamy punkty.
3. Drukujemy dla każdej dziewczyny po jednym zdjęciu przyszłej mamy i przyszłego taty (ważne żeby były takie jak do dowodu - na wprost patrzone, duże i podobnego rozmiaru). Każda dostaje kartkę i wycina np. nos taty, usta mamy i w ten sposób naklejając na kartkę tworzy wizerunek przyszłego dziecka.
Takie pamiętam. Można też kupić/zrobić/wydrukować z neta zestaw pytań w temacie rodzicielstwa i zrobić dziewczynom quiz. Szczególnie zabawne jak w zabawie uczestniczą dziewczyny, które matkami nie są - ich zniesmaczone miny bezcenne :D
 
1. Bierze się sznurek, każda dziewczyna ucina go na oko tyle, ile obwodu ma brzuch przyszłej mamy, później sprawdzamy kto był najbliżej i ta dziewczyna będzie następna w ciąży
2. Kupuje się słoiczki takie z jedzeniem dla dzieci, zakleja etykiety, trzeba przygotować dla każdej dziewczyny tyle patyczków do lodów ile jest słoiczków i po kolei otwieramy słoiczki, każda próbuje i zapisuje na kartce co to było. Po zakończeniu czytamy odpowiedzi, zliczamy punkty.
3. Drukujemy dla każdej dziewczyny po jednym zdjęciu przyszłej mamy i przyszłego taty (ważne żeby były takie jak do dowodu - na wprost patrzone, duże i podobnego rozmiaru). Każda dostaje kartkę i wycina np. nos taty, usta mamy i w ten sposób naklejając na kartkę tworzy wizerunek przyszłego dziecka.
Takie pamiętam. Można też kupić/zrobić/wydrukować z neta zestaw pytań w temacie rodzicielstwa i zrobić dziewczynom quiz. Szczególnie zabawne jak w zabawie uczestniczą dziewczyny, które matkami nie są - ich zniesmaczone miny bezcenne :D
woow ile pomysłów, dziękuję! Ja nie mialam Baby Shower bo to był czas pandemia A teraz ide na taka imprezę pierwszy raz i totalnie nie wiem jak to ma wyglądać itd 😃 ale będzie większość bezdzietna więc moze byc ciekawie 😄
 
Jak byłam u koleżanki wczesniej wszystkie dziewczyny wyslaly swoje zdjęcia z dzieciństwa. Zostały wydrukowane i naklejone na ramkę- przyszla mama musiala zgadnąć kto jest kim :)
 
Ja niestety nie miałam, bo wtedy nie było to jeszcze takie modne. Ale! Miałam okazję bbyć na kilku takich impreskach i bardzo mi się podobało.
 
reklama
A u nas wyszło ostatecznie tak, ze wszystkie się rozgadaly i nie bylo żadnych zabaw 😂🙈 A ja tu szukałam pomysłów i kombinowalam 😛
 
Do góry