reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby shower

taka impreze zrobilysmy z kumpelami kolezance było wesoło, tort z pamopersów prezenty ogolnie udana zabawa ale jestem swiadomoa ze tu trzeba troszke weny tworczej organizatorom i kasy...fajny pomysl:)
 
reklama
Kiedyś sceptycznie podchodziłam do tego rodzaju nowinek imprezowych , ale niedawno miałam przyjemność zorgainzować Baby shower dla kuzynki. Wszystko do końca pozostało tajemnicą. Świetna zabawa, i mega emocje. Teraz żałuję, że przy swoich ciążach się nie zdecydowałam :)
Jeśli macie ochotę zobaczyć, jak to wyglądało, zapraszam na bloga - duuużo zdjęć: Link do: Co to jest baby shower, i jak zorganizowałam takie przyjęcie?
 
dziewczyny, a co warto kupić przyszłej mamuśce. Moje bs będzie w grudniu, a za 2 tygodnie ma moja przyjaciółka, co sądzicie? Mam już pewne pomysły, ale wiecie, co jedna głowa to nie...
 
Na pewno przyda jej się rożek, pościel, widziałam że teraz bardzo modne są te kokony. Sleepee ma śliczne wzory to możesz sobie zerknąć. Ja dostałam też taki leżaczek bujaczek :)
 
Cześć mamusie :)
mam pytanie. Czy będziecie organizować baby shower? wiem, że w PL to mało popularny zwyczaj, bardziej praktykuje się pępkowe, ale jak wiadomo pępkowe jest bardziej dla ojców niż matek. Stąd moje pytanie. Będziecie organizować?
Ja mam koleżankę która mi pomoże w tym przyjęciu, jest w takich sprawach świetna. Osobiście bardzo podoba mi sie ten zwyczaj i myślę że jest to super impreza dla mam żeby sie odprężyć i zrelaksować no i troche pobawić przed wielkim dniem.
A jak z wami?
Siostra zorganizowała mi baby shower. Przyznaję była to miła niespodzianka, bo nawet o tym nie pomyślałam. Przyszła cała najbliższa rodzina i przyjaciółki. Przyznaję, że siostra się postarała miałyśmy jakieś zabawy w stylu zmienianie pieluch na czas(niestety nie byłam najszybsza :) ), smakowanie słoiczków dla dzieci i odgadywanie smaków a ogólnie to impreza z jedzeniem. Prezenty były miła formą dodatku, ponieważ znalazły się rzeczy do wyprawki dla dziecka, które kompletowałam. Jakby któraś szukała wyjątkowego wystroju dla siebie lub właśnie takiej wyprawki to dostałam prezent ze strony Smykołyki.pl. Teraz, gdy gdzieś idziemy na prezent dajemy te skarpetkowe babeczki, są ekstra.
A baby shower polecam jako formę relaksu, zdjęcia tego stresu przedporodowego :)
 
reklama
U nas trafionym pomysłem był bon do smyka, bo często mamy już same się szykują i mają sporo rzeczy. Więc sama mogła sobie dobrać co jej brakowało. Dodam.ze bon był porządny tak by sobie nie żałowała na zakupach ;)

Możńa też podarwać coś konkretnie dla przyszłej mamy. Odsyłam do pracowni ceramiki z Bolesławca:

andyceramika.pl

Są tam kubki czy dzbanki ręcznie malowane.
 
Ostatnia edycja:
Do góry