reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa grupa wsparcia - spotkania online

reklama
Udalo mi sie odsluchac cwiartke spotkania. Jestem zadowolona z tego co uslyszalam. Gdy pozwola mi domownicy uczestniczyc w kolejnym spotkaniu to z checia wezme udzial.
 
reklama
Witajcie,
Oferuję indywidualne sesje coachingowe za książkę :)
Czy chcielibyście coś zmienić w swoim życiu, zmniejszyć stres, poprawić relacje z innymi? A może przygotować się do awansu lub odnaleźć w nowej roli? Coś jeszcze?
Jeśli odpowiedziałaś/łeś twierdząco – zapraszam do współpracy.
Kim jestem? Psychologiem, trenerem, coachycą, mamą, wieloletnim pracownikiem korporacji. Aktualnie w trakcie procesu certyfikacji coachingowej – stąd niniejsza, atrakcyjna propozycja sesji coachingowych :)
Zapewniam zaangażowanie i profesjonalizm. Zapłatą za sesję jest książka (jedna z listy, którą udostępnię) lub inny barter. Sesję prowadzę online z wykorzystaniem np. Zoom, Skype etc.
Chcesz skorzystać – napisz na malgorzata_strzyz@op.pl. Masz dodatkowe pytania? – jestem.
* ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rozpocznę współpracę z kilkoma osobami, które zgłoszą się jako pierwsze
Pozdrawiam serdecznie,
Gosia

rozwoj-jest-dobry-w-obronie-coachingu.png
 
Do góry