reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Babyboomowa grupa wsparcia - spotkania online

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Chcę stworzyć onlinową grupę, na której wspólnie z terapeutami, coachami, psychologami będziemy dzielić się z wami naszą wiedzą i umiejętnościami. Czy jest takie zapotrzebowanie? Dajcie znać!

reklama

aniaslu

Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Pochrzaniły mi się daty ze zmęczenia i myślałam, że jest dzisiaj wtorek. Wygląda, ze ruszamy w piatek z pierwszym nagraniem. Bede dawała znac jutro :)

aniaslu

Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Udało się. Dołączajcie w pt. o 21:00 Zapraszajcie znajome dziewczyny. Trzeba jakoś odparować. A jutro zastanowimy się własciwie gdzie jesteśmy i dokąd idziemy ;) I czy oszalałyśmy już, czy zrobimy to za chwilę. A tak naprawdę przyjrzymy się, jak sobie samemu można pomóc w tym czasie, kiedy zrobiło się jakby inaczej...
@Ania936 @Duch Doris92 Paula265 Søde85 _agnieszka_ Marynia88 Kruszek91 Angelika121210 Lusia62 Agnieszka 123456789 Dagulina Destino Kaska_85 Żana10 Martitka5 Hinata Ewela821 Zani2407

nafoczka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Dziewczyny, pisze głównie do tych co się wahają :) udało mi się uczestniczyć w kilku czatach online i powiem wam, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Miałam takie o podejście do sprawy ale po pierwszym spotkaniu ... to wciąga. A dlaczego? Bo po pierwsze mamy trudny czas, po drugie potrzebujemy wsparcia m.in. emocjonalnego, dzięki któremu możemy poukładać sprawy do właściwych szyfladek, a po trzecie... uczestniczą w tym działaniu cudowne osoby ♡ ja jestem zauroczona ♡ Także dziewczyny do dzieła :*

Marynia88

Fanka BB :)
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Niestety nie mogłam być z Wami na żywo ale oglądałam później i napiszę jedno - DZIĘKUJĘ. Dobrze słyszeć że mogę sobie pozwolić na emocje, nawet na złość i nie uwłacza to mi w roli dobrej Matki. Niby to wiedziałam ale...
Dziękuję Ci Aniu za pokazanie też jak można dziecku wytłumaczyć kłótnie między rodzicami. Zapamiętam i wykorzystam.

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Czasem chęć uczestniczenia nie pokrywa się z możliwościami. Nawet nie miałam jeszcze kiedy posłuchać.

aniaslu

Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
@Destino trzymam kciuki, żeby się udało. Możesz bez oglądania i możesz włączyć w przyspieszeniu ;)

reklama

nailie

Rozwiązania
0
Mi się bardzo podobało spotkanie :) i nie mogą się doczekać następnego. Napakowane ogromem informacji, takich które dosłownie zapalają światło w głowie i to wszystko w przyjemnej atmosferze :) Czasy są niekomfortowe dla wielu z nas, a takie wsparcie psychiczne jest nieocenione. Wielkie brawa dla Ani za to, że daje nam szanse zrozumieć, co ten nasz organizm chce nam powiedzieć poprzez różne, skrajne emocje :)

Duch

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Udalo mi sie odsluchac cwiartke spotkania. Jestem zadowolona z tego co uslyszalam. Gdy pozwola mi domownicy uczestniczyc w kolejnym spotkaniu to z checia wezme udzial.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
kasia-matiy Babyboomowa mama potrzebuje pomocy Rodzinne porady 0
B Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy Możesz pomóc...zobacz 80
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 7
aniaslu Czerwcówkowa grupa Nowe czerwcowe 2019 363
A Grupa krwi BB psychodietetyczka radzi mamom 11
MamamaK Grupa krwi minus Potrzebuję porady 21
V Grupa krwi Potrzebuję porady 3
D W którym tygodniu grupa krwii? Potrzebuję porady 8
Colorado1989 Grupa wsparcia wagi ciężkiej Ciąża, poród, połóg 4242
ewkawi Cytologia WYNIK : 3 Grupa CIN 1 -L-SIL -(oraz ciąża)ktoś ma doświdczenia? Potrzebuję porady 4
L Grupa krwi Potrzebuję porady 7
89Katia "I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko. Staramy się 1
G grupa wsparcia dla osób z problemem niepłodności Warszawa Staramy się 0
yesenia TSH - grupa wsparcia Staramy się 265
kroczek_k Grupa zamknięta Dzieci urodzone w kwietniu 2014 41
anuszkale grupa wsparcia dieta niełączenia Diety, diety 11
kota-behemota Grupa zamknięta Dzieci urodzone w lipcu 2013 13
Z Grupa Dzieci urodzone we wrześniu 2011 0
Ssabrinaa Grupa Zamknięta (Bez komentarzy) :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 0
MyMamy Grupa Rozwojowa dla Mam dzieci w wieku 0-1 Ogłoszenia - Warszawa 0
T Grupa wsparcia- poronienie, strata dziecka- Łódź Ogłoszenia - Łódź 0
cristalrose Grupa wsparcia Grudniowe mamy 2010 448
monika 29 SALMONELLA species grupa D. poradźcie Dzieci urodzone w październiku 2007 6
Kaka82 Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki Dzieci urodzone w październiku 2008 1252
A Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-) Dzieci urodzone w 2002 roku 88
pooka Żłobkowa grupa wsparcia ;) Dzieci urodzone w marcu 2007 14
D Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 728
Monika877. Potrzebuje wsparcia. Potrzebuję porady 12
L Potrzebuje wsparcia Relacje rodzinne 3
KiniakB Potrzebuje wsparcia..;( Potrzebuję porady 13
R Potrzebuję wsparcia Potrzebuję porady 31
L Dziewczyny potrzebuje wsparcia Potrzebuję porady 12
babyboomowa Brak wsparcia, niepewność Potrzebuję porady 7
A Brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera Potrzebuję porady 6
K Przyjmę porady i dużo wsparcia - od zaraz! Młodziutkie mamy 8
A Zmęczona staraniami, potrzebuję wsparcia, pomocne wskazówki Staramy się 29
N Bezpłatna terapia dla dzieci wymagających wsparcia Bydgoszcz 0
Z potrzebuje pilnie pomocy, porady, wsparcia. Możesz pomóc...zobacz 7
tankgirl Młoda mama, przydało by sie troche wsparcia... Młodziutkie mamy 4
N potrzebuję pomocy, porady i wsparcia. Możesz pomóc...zobacz 1
Brave. Brak wsparcia u mężczyzny - nasz skomplikowany związek. Relacje rodzinne 22
kpi23 Skaza białkowa - przepisy i kacik wsparcia ... Dzieci urodzone w czerwcu 2010 142
anineczka Dietowy wątek wsparcia ;) Dzieci urodzone w listopadzie 2007 83