reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa grupa wsparcia - spotkania online

reklama
Ja to szczerze nie wiem czy do 21ej nie padne. Synek wstaje bardzo wcześnie i wieczorem za bardzo nie wiem kto kogo usypia[emoji16] no ale postaram się nie spać.
A i w ogóle co to znaczy "na zoomie" ? Nie jestem biegła w technologicznym nazewnictwie (myślę że tu o technologie chodzi).
Zoom to chyba komunikator gdzie można prowadzić video-rozmowy z dużą ilością osób na raz
 
reklama
Pochrzaniły mi się daty ze zmęczenia i myślałam, że jest dzisiaj wtorek. Wygląda, ze ruszamy w piatek z pierwszym nagraniem. Bede dawała znac jutro :)
 
Udało się. Dołączajcie w pt. o 21:00 Zapraszajcie znajome dziewczyny. Trzeba jakoś odparować. A jutro zastanowimy się własciwie gdzie jesteśmy i dokąd idziemy ;) I czy oszalałyśmy już, czy zrobimy to za chwilę. A tak naprawdę przyjrzymy się, jak sobie samemu można pomóc w tym czasie, kiedy zrobiło się jakby inaczej...
@Ania936 @Duch Doris92 Paula265 Søde85 _agnieszka_ Marynia88 Kruszek91 Angelika121210 Lusia62 Agnieszka 123456789 Dagulina Destino Kaska_85 Żana10 Martitka5 Hinata Ewela821 Zani2407
 
Dziewczyny, pisze głównie do tych co się wahają :) udało mi się uczestniczyć w kilku czatach online i powiem wam, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Miałam takie o podejście do sprawy ale po pierwszym spotkaniu ... to wciąga. A dlaczego? Bo po pierwsze mamy trudny czas, po drugie potrzebujemy wsparcia m.in. emocjonalnego, dzięki któremu możemy poukładać sprawy do właściwych szyfladek, a po trzecie... uczestniczą w tym działaniu cudowne osoby ♡ ja jestem zauroczona ♡ Także dziewczyny do dzieła :*
 
Niestety nie mogłam być z Wami na żywo ale oglądałam później i napiszę jedno - DZIĘKUJĘ. Dobrze słyszeć że mogę sobie pozwolić na emocje, nawet na złość i nie uwłacza to mi w roli dobrej Matki. Niby to wiedziałam ale...
Dziękuję Ci Aniu za pokazanie też jak można dziecku wytłumaczyć kłótnie między rodzicami. Zapamiętam i wykorzystam.
 
reklama
Mi się bardzo podobało spotkanie :) i nie mogą się doczekać następnego. Napakowane ogromem informacji, takich które dosłownie zapalają światło w głowie i to wszystko w przyjemnej atmosferze :) Czasy są niekomfortowe dla wielu z nas, a takie wsparcie psychiczne jest nieocenione. Wielkie brawa dla Ani za to, że daje nam szanse zrozumieć, co ten nasz organizm chce nam powiedzieć poprzez różne, skrajne emocje :)
 
Do góry