reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy

reklama
Chciałbym wszystkim z osobna ale nie dam rady podziękować za paczki, pieniążki, misie i słowa otuchy. Dlatego dziękuje wszystkim ogólnie. To dla mnie bardzo ważne wiedzieć że są na tym świecie dobrzy ludzie. Czuje się minimalnie lepiej bo udało się sterydami zatrzymać gorączkę a miałam od kilku tygodni powyżej 39*. Buziaki dla Was. Jesteście cudowne. Dziękuję
 
Kasiulka pamiętaj,ze wszystkie jak tu stoimy trzymamy za Ciebie ogromne kciuki !!!!!!!!!!
Często myśle o Tobie i cały czas liczę na to ,ze razem kawki się napijemy jak być moze znowu będe przelotem w Poznaniu w wakacje &&&&&&&


Rozesłałam wiesci na forach ,gdzie jestem,mam nadzieję i liczę na to,ze echo pomocy będzie większe &&&&&
Przy okazji, i ode mnie dzisiaj poszedł grosik
 
Ostatnia edycja:
wiadomość od Kasi-1980
Dziewczyny


Dostalam rano taki atak bólu kręgosłupa sparalizowalo mnie z bólu, krzyczalam, mama z nerwów nie umiala zadzwonic ani do Łukasza ani na pogotowie ani nigdzie. Ja w tym bolu zadzwonilam do lekarki z hospicjum. Akurat jechala karetka. Vyla w pięć minut. Dala mi tone zastrzykow. Morfine i inne. Siedziala ze mna z dwie godziny. Zlota kobieta. Bol lekko przeszedl po godzinie. Moglam w koncu ruszyvc noga. cdnPo 1, 5h koncu usiadlam i tak siedze. Musialam zamowic w wypozyczalni sprzetu specjalne lozko na pilota z podnosnikiem. Musialam tez kupic materac. Ok 18:00 maja to przywiez. Prosze modlcie sie za mnie zeby to bylo z braku ruchu a nie przerzut do kosci. Przepraszam ze pisze tak lakoicznue ale przyjmuje silne leki co 4h. Dziękuję wszystkim za wpływy na konto bez tego nie mialabym tak szybko tego lozka. Mam na jutro kilka recept, lekarka od razu zaznaczyla E te leki nie sa tanie wiec pieniadze od wszystkich od ktorych dostalam doslownie uratowaly mi zycie.

Prosze przekopiujcie te dwa moje posty w czerwcowki 2012 oraz ten watek z pomoca. Pisze z komorki i tu nie umuem tego zrobic
 
Kasiulka trzymam ogromne kciuki za CIebie i moc ciepłych myśli ślę,żeby to nie było to najgorsze,że ten ból to przez brak ruchu
Bardzo często myślę o Tobie .....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry