reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy

Życzę dużo sił i wiary...nie wiem co mam napisać...bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie...
 
reklama
Kochane koleżanki,

Ktoś miał przekazywać info ode mnie ale chyba zapomniał.Ja całe dnie odpoczywam, walczę z bólem, przyjmuje silne leki przeciwbólowe i praktycznie cały czas śpię. Przepraszam, że rzadko się odzywam ale sił mi brak.

Bardzo dziękuję za wszystko co od Was dostałam i dostaje, teraz zbieram na chodzik, żeby chociaż spróbować poruszać się po domu, dzięki Wam to jest możliwe.

Kocham Was wszystkie, pamiętajcie, że dobro zawsze powraca.

Buziaki Kasia

Ps. Wypadają mi znowu włosy, a tak już ładnie odrosły po ostatniej chemii :-(

Trzymajcie się dziewczyny, ja o Was codziennie myślę, ale nie mam siły pisać bo mam jeszcze neuropatię która objawia się bólem i zdrętwieniem palców u rąk i nóg :-(
 
Kasiulka - Twoją wiadomość, którą tu wkleiła siula - skopiowałam na Czerwcówkach 2012 - niestety produkcja u nas jest ostatnio tak duża, że mogłaś tego nie zauważyć, ale wiadomość była i dziewczyny przeczytały.

Życzymy Ci zdrówka, dużo zdrówka. Trzymaj się dzielnie!!!!!
 
Kasiu ja również przekopiowałam Twoją informacje na facebook czerwcówki 2012 :-) .Bardzo Cię tulimy i czekamy na Twoje informacje .Kochana dużo siły ,pozdrawiam :tak:
 
Jeszcze raz Wam dziekuje za wszystko. Mam tez prosbe, moze ktos z Was dostal kiedys i ma zbedny szlafrok typu frotte rozmiar M ? A moze pizamy dwuczesciowe z dlugimi spodniami? Czasami moze jakis nietrafiony prezent gdzies sie Wam wala po szafie? I papcie takie zwykle do szpitala rozmiar 39? Jakby co prosze o kontakt na priv.

Kasia
 
W końcu udało mi się przegrać zdjęcia z telefonu, przepraszam za jakość.

Dzięki Wam mam ze sklepu rehabilitacyjnego wypożyczone takie łóżko, niestety za nie co miesiąc trzeba płacić, musiałam dokupić materac przeciwodleżynowy, ale to ważne dla mnie bo ja jestem tylko leżąca. Teraz zbieram na wózek inwalidzki ale to spokojnie.

Poniżej łóżko i ja (przepraszam za wygląd) ale choroba mi wszystko odebrała... :-(

20140206_180753.jpg20140206_184344.jpg20140206_184405.jpg
 

Załączniki

  • 20140206_180753.jpg
    20140206_180753.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 461
  • 20140206_184344.jpg
    20140206_184344.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 525
  • 20140206_184405.jpg
    20140206_184405.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 493
Witajcie.

Jutro idę do szpitala na chemię. Trzymajcie za mnie kciuki.

Niestety znowu nie mam włosów, jestem załamana, a już mi takie ładne odrosły.

Mam dość tej choroby, czuje się jak niewolnik, nic nie robię cały dzień leżę. Koszmar.

Ale dzisiaj wstałam na nogi, chwilę postałam i nawet zrobiłam parę kroków.:-D

Jeszcze raz dziękuję za okazałą pomoc bo jesteście wszystkie bardzo kochane

Buziaczki
 
reklama
Do góry