reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy

Nie umiem sobie wyobrazić co przechodzisz, choć moja mama miała raka jajnika. Proszę podaj na prv numer konta, chciałabym dołożyć jakiś grosz
 
reklama
Witajcie Kochane koleżanki

U mnie raz lepiej, raz gorzej. Niestety mam chyba najgorszy skutek uboczny chemioterapii - neuropatie. Uniemożliwia mi ona chodzenie bo mam zdretwiale stopy i ich nie czuje. To takie uczucie jak Wam czasami scierpnie noga i probujecie isc i sie nie da. Niby dostaje na to lekarstwo ale nie pomaga. Pofadam z lekarzem moze jest na to lepszy lek nawet droższy, byleby pomógł.

A tak poza tym to sobie odpoczywam, co 4 godziny dostaje morfine wiec jakos sobie spokojnie to przechodze.

Najbardziej brakuje mi zabaw z coreczkami :-(
 
Kasiu - mam nadzieję, ze da się ten lek zastąpić bardziej skutecznym, bez skutków ubocznych. Życzę Ci dużo sił. Z pewnością dodają Ci ich Twoje córeczki. Trzymam mocno kciuki.
Lipcowa mama 2010 i 2012
 
Mysza teraz zauważyłam, że jesteś lipcowa mama 2010 i 2012 a ja jestem czerwcowa mama 2010 i 2012 :-)

Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie.
 
Kasiu - suwaczek coś nie działa jak powinien, ale po prostu dawno tu nie byłam. Tak mam córkę z 7 lipca 2010 i z 8 lipca 2012. Oj jak się namiętnie śledziło swego czasu, jak się rozpakowywałyście :-)
 
Kasiulka jak się czujesz? coś lepiej ze stopami?
Mocno trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&
i przesyłam pozytywne fluidki dla lepszego samopoczucia ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)))
 
Kasiu - suwaczek coś nie działa jak powinien, ale po prostu dawno tu nie byłam. Tak mam córkę z 7 lipca 2010 i z 8 lipca 2012. Oj jak się namiętnie śledziło swego czasu, jak się rozpakowywałyście :-)

Kochana, bardzo dziękuję za balkonik. Nie wiedziałam, że to od Ciebie. Dopiero Beata mnie uswiadomila. Dzięki Tobie dzisiaj pierwszy raz od miesiąca chodziłam na nogach! Dziękuje. Jesteś Kochana
 
reklama
Kasiulka jak się czujesz? coś lepiej ze stopami?
Mocno trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&
i przesyłam pozytywne fluidki dla lepszego samopoczucia ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)))

Ze stopami niestety nie, ale chodziłam dzisiaj :-)

Czuje się raz lepiej raz gorzej. Mam niestety problem ze spaniem. Budzę się ok 3:00 i nie mogę spać :-(
 
Do góry