reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy

reklama
Kasiulka jak dzisiaj u Ciebie ? pytam z zaciśniętymi kciukami

Ach. Niezbyt. Boli mnie chyba każdy mięsień jaki mam a do tego wysiadla mi prawa ręka i prawie nią ruszać nie mogę. Wydaje mi się że też jakiś mięsień albo ją przeforsowalam bo często się na niej podnosze. Msm nowy lek na neuropatie, zobaczymy może on pomoże. Pierwsze opakowanie dostałam z hospicjum ale następne już recepta a on nie jest tani ale co zrobić. Ważne żeby pomógł.

Buziaki
 
Witajcie

Była dzisiaj lekarka z hospicjum. Z powodu tych boli zwiekszyla mi morfine i sterydy :-(

Niech mnie ktoś przytuli...

Dzisiaj tak mnie rozbolal kręgosłup przy próbie siadania na wózek że z bólu prawie zemdlalam. Oczywiście na wozek nie dalam rady usiąść
 
Kasiu kochana wirtualnie moge cie przytulic:-*
Jeju ile sie wycierpisz kochana...ale musisz walczyc wierze ze jeszcze zwyciezysz!!!
podaj mi numer konta na priv
 
Kasiulka i ja Cie przytulam Kochana i na lepszy nastrój bukiet wiosennych tulipanów.
IMGP7674.jpg
 

Załączniki

  • IMGP7674.jpg
    IMGP7674.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Kasiulka dużo siły. Przytulam wirtualnie i wierze ze będzie dobrze . Nie poddawaj się w życiu sa chwile lepsze i gorsze. Ja wierze ze gorsze kasiulka masz juz prawie za sobą . N
 
Do góry