reklama

Babydream

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez agnieszka2304, 2 Marzec 2011.

1. agnieszka2304

agnieszka2304 Zaciekawiona BB

Witam,
    Czy któraś z Was używała kosmetyków i akcesoriów firmy Babydream? Czy dla noworodka są odpowiednia?

2. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

ja od czasu do czasu używam pieluszek babydream i jestem z nich zadowolona :-)

3. reklama
  4. wiolan

wiolan PODWÓJNA MAMA

WG MNIE NAJLEPSZE.... od czasu do czasu testuję.. kupujemy zabawki drewniany i szmaciane.. jakosc wykonania rewelacja.. mielismy kaszki manny i w odroznieniu do innych firm jest nieslodka.. co chyba jest korzystniejsze dla dziecka.. sloiczki maja w wiekszosci z upraw i hodowli ekologicznych....

5. lenka87

lenka87 Mamusia Adasia:)

My znamy dobrze tą firmę.Używamy już długo pampersów i są rewelacyjne, u nas mały miał uczulenie na balsamy w innych firmach a te sa w porządku. Chłonne, miękkie:) Do roku stosowaliśmy kosmetyki z nivei a potem wziełam na spróbowanie płyn do kąpieli z olejkiem migdałowym. Rewelka-skóra jak po Oilatum, pięknie pachnie i naprawdę nawilża. Teraz kupujemy już rózne kosmetyki tej firmy.
    Z produktów spożywczych-próbowaliśmy-ale nie bardzo sie sprawdziły, a moze to dlatego,ze synek dość szybko wolał domowe obiadki.
    Mieliśmy tez smoczki, kształt jak nuk, tyle,ze bardziej trwałe, z nuka luzowały się przy plastiku szybko i wpadała tam ślina natomiast te z babydream niezawodne.

Jak dla mnie świetna jakość w dobrej cenie- na równi z powszechnie znanymi firmami a dla nas osobiście lepsza niż wiele marek.

6. Emilia1983

Emilia1983 Fanka BB :)

Myśmy na początku z Natalką stosowały pampersy z Babydream. Raczej były dobre. Przestałyśmy bo daleko nam do Rossmana i przeszliśmy na Biedronkowe, bo Biedronek to ze 3 mamy wkoło.

Kupowałam kaszki biszkoptowe też, bardzo smakowały, nawet mi :tak: i słoiczki. Słoiczki bardzo dobre, tyle że my to tylko owoce kupowaliśmy i deserki bo obiadki sama robię.

A i jeszcze mydełko babydream mieliśmy, to i ja je używałam.

7. Maga83

Maga83 Szczęśliwa Mama i Żona

My używamy pieluszek Babydream i jesteśmy zadowoleni. Miękkie, chłonne i dobrze "zabudowane". Cena też przystępna.

8. dalka

dalka Zaciekawiona BB

Ja używałam kosmetyków hipp,ale jakoś tak skóre wysuszały i przeszłam na kosmetyki z rossamana i są super.Pieluchy też dobre(chodz tylko na wyjazdy używamy,bo ja siedze na wielorazówkach).Mam pokupowane słoiczki i kaszki,ale jeszcze nie wiem jakie są,bo jeszcze nie jedliśmy.
    A znalazłam na necie takie coś więc się tą informację dzielę

1) Pieluchy Babydream - Procter&Gamble (czyli ci od Pampersów)
    2) Mleko i kaszki Babydream - Humana Milchunion
    3) Butelki, smoczki, smoczki uspokajające i gryzaki Babydream - Baby-Nova
    4) Drewniane zawieszki do smoczków i wózków - Heimess
    5) Pluszowe przytulanki i pluszowe grzechotki niemowlęce - Fehn (C&A również ma zabawki od nich)
    6) Słioki - Bebivita (HiPP de)
    7) Kosmetyki i chusteczki - Babyline (Nolken Hygiene Products)
    8 ) Kosmetyki i chusteczki dla większych dzieci Lilliputz - Pikobelo (Nolken Hygiene Products)

9. wampi

wampi ..::..::..::..

ja do tej pory używałam pieluszek (pierwsze pieluszki mojego synka, później zaczęłam używać też innych, ale do szpitala miałam właśnie babydream, a teraz używamy ich na noc), mleka (przez 2 miesiące karmiłam piersią, później jak przeszliśmy na mleko modyfikowane, to właśnie babydream, jest ok więc używamy cały czas), kaszek (zwłaszcza tej z glutenem), obiadków i deserków, chusteczek nawilżanych i kremu na mróz i wiatr, mamy też jedną zabawkę (materiałową książeczkę, którą synek uwielbia) - ja jestem zadowolona z produktów babydream

10. reklama
  11. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Dalka a gdzie to znalazłaś?

12. ewcia1232

ewcia1232 Początkująca w BB

ja właśnie do szpitala kupiłam paczkę pieluszek babydream, i jestem z nich bardzo zadowolona, uzywam ich na zmianę z pieluszkami huggis

Poleć forum