reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babydream

Z czystym sumieniem mogę polecić: pieluchy, słoiczki (obiadki i deserki owocowe), płyn do kąpieli, szampon, lotion, krem nawilżający i ten na wiatr. Chusteczki jak dla mnie za suche. Generalnie świetna jakość:)
 
reklama
My używamy pieluszek babydream i kosmetyków babydrem, jestem z nich bardzo zadowolona. Po przeczytaniu poprzednich wpisów zaczęłyśmy kupować mleko z herbatnikami i słoiczki, cieszę się, że zaczęłam je kupować. Dziecku odpowiadają a i tańsze od innych firm.
 
Ja też kupuję małemu rzeczy tej serii - zaczęłam od pieluch, teraz - niemal wszystko. Te rzeczy są tańsze, niż innych, 'wiodących marek', a nierzadko lepsze.
 
Witajcie my żywałyśmy pieluch, ale niestety dla nas porażka, bardziej pasuje nam DADA ale za to jedzonka i kosmetyków tez używamy:)
 
Ja używam kosmetyków z babydream (chusteczki nawilżone , ostatnio kupiłam krem z filtrem ) pieluchy uczyliły moją małą(ale ją uczulają wszystkie prócz oryginalnych) więc zostałam przy pampersie . Generalnie firma ok. ale nie zgadzam się kompletnie z opinią że słoiczki są tak dobre jak innych firm ...Proponuję spróbować zjeść np.banan z brzoskwinią (czuć zgniłe owoce ) a cos co zawiera ryż np.ryż z mięsem to już wogóle czuć samą mąkę !!. Moja córka wypluwa to jedzenia , a ja sie jej nie dziwię , ale to tylko moja opinia , ekspertem nie jestem i nie chce by zwolenniczki tych słoiczków były "oburzone" moja wypowiedzią..W każdym razie kosmetyki TAK słoiczki NIE.
 
ja właśnie przerzuciłam się na pieluchy babydream, są tańsze, bałam się o jakość, jesteśmy po pierwszej paczce, nie ma śladu odparzeń, wygodnie się je zakłada, a po dzisiejszej kupie.... wiem, że te pieluchy dużo przetrzymają i nie przeciekną :D

chusteczki nawilżające natomiast nie przypadły mi do gustu :/ używamy z TIPa albo Cleanic'a. Mega fajne są te z Nivea, ale niestety też drogie
 
reklama
Zaczeliśmy testowanie od jedzenia i było ok, jedzonko i kosmetyki szczególnie kremy do buźki na wiatr i na słońce z filtrem mogę szczerze polecić. Niestety u nas nie sprawdziły się pieluchy- nie było odparzen, ani nie przeciekały jednak po nasiusianiu wydzielały straszny zapach. Musiałam za każdym razem gdy dziecko nasiusia od razu zmieniać pieluszkę Małą myć. Dlatego zostaliśmy przy pampersach. Po każdej zmienia mała jest myta wodą i mydłem, jednak nie muszę tego robić co 30 minut.
 
Do góry