reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania genetyczne po poronieniu ( MUTACJE)

Ginekologa nie skomentuje... chyba się do niego nawet z wynikami nie pofatyguję. Czas zmienic lekarza :)
Co do homocysteiny, endo zaleciła mi przyjmowanie Prenatalu Duo i po pół roku homocysteina w normie. Na wizycie kontrolnej po poronieniu ginekolog zalecił przyjmowanie Pregna Start więc teraz łykam to i już homocysteiny nie kontrolowałam, ale może faktycznie zrobię jeszcze homocysteinę przed wizytą u lekarza (jeszcze sama nie wiem u jakiego...)
Czy w związku z mutacjami lepiej wstrzymać się ze staraniami do wizyty? Chcieliśmy niedługo zacząć..
Pregna też ma OK skład. Homocysteinę warto skontrolować. Co do lekarza, to piszę do Ciebie priv.
 
reklama
Witajcie,
obecnie jestem w ciąży, a rok temu straciłam ciąże w 16tc przedwczesnym porodem. Zlecono mi badanie genetyczne na trombofilie.
Proszę spójrzcie na wynik i pomóżcie mi w ocenie sytuacji.

Wspomnę, że biorę od 3 tyg zastrzyki Neoparin, progesteron, duphaston, Acard raz na tydzien, witaminy i foliany.


Pozdrawiam
Czynnik V (Leiden)G1691A/R506QFV L_1691G>A Układ heterozygotycznynieprawidłowyNM_000130
Czynnik V (R2)H1299RFV R2_4070A prawidłowy NM_000130
Czynnik II (Protrombina) G20210AFIIP_20210GprawidłowyM17262
MTHFR*C677T MTHFR_677CprawidłowyNM_005957.4
MTHFR*A1298C MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny nieprawidłowy NM_005957.4
PAI-1**4G/5G PAI-1 4G Układ heterozygotyczny nieprawidłowyNM_000602.4
 
Do góry