reklama

Badania genetyczne

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez mamanatanielka, 24 Marzec 2016.

 1. mamanatanielka

  mamanatanielka Zaangażowana w BB

  Czy zastanawiacie się nad tym, żeby zrobić takie badania dzidziusiowi? Nie wiem jestem coraz starsza, jeśli zajdę w kolejna ciążę to chyba na własną rękę poszukam gdzie można takie badania zrobić? Badania prenatalne sa u nas refundowane po 35 r.ż matki chyba o ile dobrze się orientuję, ale czy dają pewność?czy są bezpieczne?
   
 2. aniaslu

  aniaslu Administrator Członek załogi

  Ja przy drugim dziecku (miałam wtedy 30 lat) miałam robione badania prenatalne nieinwazyjne i uważam to za dobry pomysł-zdecydowanie. Moja przyjaciółka miała również robione badania inwazyjne, ale dzięki temu okazało się, że wszystko jest ok. Poczytaj, czym są i jakiego rodzaju są badania prenatalne:)
   
 3. reklama
 4. pipi123

  pipi123 Fanka BB :)

  moja siostra robiła sobie test iona z megenetix, możesz sobie poczytać, jest w 100% bezpieczny bo wykonywany na podstawie próbki krwi,
   
 5. Aneta 1313

  Aneta 1313 Zaciekawiona BB

  Z tego co mnie wiadomo, takie badania są zdecydowanie bezpieczne. Z resztą pamiętam jak kiedyś moja pani ginekolog wspominała mi, jak bardzo kobiety obawiały się wykonywania cytologii, a tak naprawdę pomaga ona w szybkiej diagnostyce. Z resztą zachęcam do ciekawej lektury na jej temat zobacz stronę .
   

Poleć forum