reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania i leczenia w czasie ciąży

reklama
A czy któraś z Was była w ostatnim czasie u Dudarewicza? Co o nim myślicie?

Ja byłam w grudniu, bo teraz w lutym miał urlop (więc pewnie terminy na miesiąc do przodu). Ale przez to miałam możliwość porównania go z innym lekarzem od usg. I już wiem, za co Dudarewicz bierze taką kasę - mówi wszystko co widzi (że tu nerki, tu żołądek, tu prawidłowo ukształtowane itd.) i wychodząc z USG masz wrażenie, że wiesz wszystko, co powinnaś wiedzieć. A jak nie wiesz, to możesz zapytać. Teraz, gdyby moja 2-latka na okrągło nie zadawała pytania "co to?" pewnie wszystkiego dowiedziałabym się z informacji dla lekarza prowadzącego, bo sam pan doktor ograniczył się do powiedzenia "ja nie mam się czego przyczepić", a dopiero na jej pytania odpowiadał, że brzuszek, że stópki...
Ja serdecznie polecam Dudarewicza, mimo że tani nie jest, ale na prawdę zna się na rzeczy i nie czuje się niedosytu, czasem może przesyt informacji...
 
Ja byłam w grudniu, bo teraz w lutym miał urlop (więc pewnie terminy na miesiąc do przodu). Ale przez to miałam możliwość porównania go z innym lekarzem od usg. I już wiem, za co Dudarewicz bierze taką kasę - mówi wszystko co widzi (że tu nerki, tu żołądek, tu prawidłowo ukształtowane itd.) i wychodząc z USG masz wrażenie, że wiesz wszystko, co powinnaś wiedzieć. A jak nie wiesz, to możesz zapytać. Teraz, gdyby moja 2-latka na okrągło nie zadawała pytania "co to?" pewnie wszystkiego dowiedziałabym się z informacji dla lekarza prowadzącego, bo sam pan doktor ograniczył się do powiedzenia "ja nie mam się czego przyczepić", a dopiero na jej pytania odpowiadał, że brzuszek, że stópki...
Ja serdecznie polecam Dudarewicza, mimo że tani nie jest, ale na prawdę zna się na rzeczy i nie czuje się niedosytu, czasem może przesyt informacji...

mnie urzeklo podczas usg u Dudarewicza liczenie paluszkow u raczek i nozek malenstwa :)
Do tej pory wspominam z usmiechem
 
Witam!
Dziewczyny podajcie mi nr tel. do tego dr Dudarewicza i adres gdzie przyjmuje, a możecie mi napisac ile kosztuje USG np. genetyczne u niego ( bo piszecie, że nie jest tani) lub podać stronę inernetową z adresem takiego cennika, bardzo to dla mnie ważne .
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)))
Aaaa i jakie są terminy?????
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Dziewczyny podajcie mi nr tel. do tego dr Dudarewicza i adres gdzie przyjmuje, a możecie mi napisac ile kosztuje USG np. genetyczne u niego ( bo piszecie, że nie jest tani) lub podać stronę inernetową z adresem takiego cennika, bardzo to dla mnie ważne .
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)))
Aaaa i jakie są terminy?????
Przypuszczam, że kiniusia napisała Ci wszystko już, ale na wszelki wypadek - Ciąża: Bezpieczne badania prenatalne Test Potrójny, Test PAPP-A, test zintegrowany, badania genetyczne, PAPPA PAPA, USG genetyczne, diagnostyka prenatalna ciąża, genetyka, usg, badania, prenatalne, badania prenatalne,diagnostyka, wyniki, opis, lekarz - cennik chyba odrobinę uległ zmianie...
 
reklama
Do góry