reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania i leczenia w czasie ciąży

bansikxd

KoChAm ;*
Dołączył(a)
20 Październik 2008
Postów
483
Miasto
Łódź
test obciążenia glukozą
witam wiecie może gdzie taki test zrobić w łodzi oraz jaka jest jego ciena??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć dziewczyny...termin dopiero na kwiecień,ale ciekawość silniejsza-ktora z was rodziła naturalnie ze znieczuleniem?w jakim szpitalu?jaki jest koszt znieczulenia?podzielicie się doświadczeniami?ja chciałabym rodzić w iczmp...pozdrawiam was ciepło...:-)
 
ja rodzilam naturalnie i ze znieczuleniem wlasnie w iczmp i sam porod wspominam rewelacyjnie po pierwsze bo sama akcja porodowa trwala 10 minut a po drugie bo obsluge medyna przy porodzie mialam rewelacyjna,wszystkie pielegniarki,polozna,pani doktor i pan doktor caly personel byl mily i wbrew obiegowej opini o tym szpitalu to naprawde gorna półka jakości ( pomijam pobyt 3 dniowy na oddziale-bo to bardzo srednio wspominam) co do kosztow to ja mialam porod rodzinny + znieczulenie i to wszystko bylo za darmo!!! ale jedna kwestia znieczulenie nie powoduje ze bol przy skurczach znika :no: Powodzenia :):-)
 
:-)cieszę się,że dałaś radę i poród nie stał się twoją życiową traumą...:-)pomimo znieczulenia bóle są???ale rozumiem ,że dużo mniejsze niż bez znieczulenia?;-)czy ciążę prowadził ci lekarz z iczmp?od początku ciąży wiedziałaś,że będziesz rodziła ze znieczuleniem?moja ginekolog prowadząca nie pracuje w żadnym szpitalu:-(
 
u mnie bóle nie byly mniejsze tylko po prostu troche krotsze-ale i tak warto ze znieczuleniem nie ma co na sile udawadniac swiatu jaką to sie jest matka polka i zameczyc sie macierzynstwem na starcie :) a co do szpitala to w ostatniej chwili zdecydowalam sie na iczmp bo mialam rodzic w tej prywatnej klinice na szparagowej bo moj ginekolog,ktory prowadzil mnie przez cala ciaze tam pracowal ale w ostaniej chwili zdecydowalismy ze jednak iczmp i nie zaluje bo znalazlam lekarza ktory najpierw przyjal mnie w swoim gabinecie prywatnie( w 8 miesiacu ciazy) a potem przyjmowal moj porod w iczmp i jestem BARDZO ZADOWOLONA!!!! na szpaagowej jak tylko sa jakies komplikacje przy porodzie z dzidziusiem to od razu przewazą je do iczmp wiec wolalam na zimne dmuchac i nie ryzykowac dlatego w ostaniej chwili zmienilam ginekologa i szpital!
 
Może mogłby mi ktos polecić dobrego okuliste z łodzi? Chodzi o zbadanie stanu oczu przed porodem. Mam sporą wade wzroku i podobno słabą siatkówke dla tego zależy mi na dobrym okuliście który sprawdzi czy moge rodzić siłami natury czy lepiej zrobić cesarskie cięcie.
 
reklama
Do góry