reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania - jakie i kiedy?

taak Anik, mi też niby będą obserwować..tylko jak kobita nasmarowała trzy kropki w okręgu (obraz mojego oka obecnie) to jakim cudem porówna, co się z tym okiem stanie za rok??? przeraża mnie to..teraz poszłam do innej, i stwierdziła że to zmiany wrodzone. tylko że ja do okulisty chodzę regularnie od 3-ego roku życia. dziwne że nikt nie zaobserwował tych zmian wrodzonych wcześniej...no ale teraz mam inne problemy..
 
reklama
jejq przeraziłyście mnie z ta krótkowzrocznością i cesarką... a mam naprawdę poważna wadę wzroku i gdyby nie „kontakty” to w życiu chyba bym się z domu nie ruszyła ;D ... ale poszukałam na necie i trochę się uspokoiłam - artykuł wydaje się wiarygodny. Teraz musze pamiętać, żeby gina się spytać o to przy następnej wizycie i poszukać dobrego okulisty!

http://*spam*/txt/a,2090,0,23
 
azik - nie mam pojęcia co to jest, bo wczoraj z wrażenia nawet zapomniałam gin zapytać. Spytam w laboratorium, jak będe robić badanie.
 
doczytałam, że jest to jakiś odczynnik przy badaniu WR, więc chyba w tym kierunku (to jeszcze ci nie robili wr?) bo to pierwsze badanie raze z morforlogia i moczem na jakie mnie wysłali i teraz i poprzednio....
 
reklama
kasianka pisze:
taak Anik, mi też niby będą obserwować..tylko jak kobita nasmarowała trzy kropki w okręgu (obraz mojego oka obecnie) to jakim cudem porówna, co się z tym okiem stanie za rok??? przeraża mnie to..teraz poszłam do innej, i stwierdziła że to zmiany wrodzone. tylko że ja do okulisty chodzę regularnie od 3-ego roku życia. dziwne że nikt nie zaobserwował tych zmian wrodzonych wcześniej...no ale teraz mam inne problemy..

Kasianka, nie martw się! Musimy to obserwować i już...A teraz jaskrę można operować, więc spokojnie.
 
Do góry