reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Marketingowe - Pilna Prośba

Dołączył(a)
29 Luty 2008
Postów
4
Szanowne Panie,

Jestem studentką V roku Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Łódzkiego. Piszę obecnie moją pracę magisterską na temat "Analiza i ocena reklam kierowanych do kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa". Na potrzeby mojej pracy przeprowadzam badania opinii kobiet, które są w ciąży albo mają dziecko w wieku do 1 roku. Badania dotyczą działalności marketingowej (promocyjnej) firm produkujących kosmetyki lub żywność dla niemowląt. Badanie jest w pełni anonimowe. Badanie nie ma na celu reklamowania żadnych produktów. Proszę o zgłoszenia kobiet, które chciałyby mi pomóc w badaniach poprzez wypełnienie dla mnie kwestionariusza. Kwestionariusz będę wysyłała drogą e-mailową. W zgłoszeniu proszę napisać, że chcą Panie wziąść udział w badaniu i udostępnić mi w dowolny sposób Pań adres e-mailowy.

Każda opinia jest dla mnie niezwykle cenna!

Z wyrazami szacunku,
Kamila Szymańska
 
reklama
reklama
Do góry