reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badania okresowe po urlopie macierzyńskim

mila84

mamusia Patryczka
Dołączył(a)
24 Luty 2010
Postów
166
Miasto
Śląsk
Witam!

10 marca 2011 roku kończy się mój urlop macierzyński (łącznie z dodatkowym urlopem macierzyńskim). Później chciałabym wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy za rok 2010 (20dni) i bieżący urlop wypoczynowy za rok 2011 (20 dni) a potem pójść na urlop wychowawczy (do końca 2011 roku bo wtedy kończy mi się umowa o pracę). Pracodawca twierdzi, że po wykorzystaniu urlopu za 2010 rok muszę stawić się do pracy i zrobić badania okresowe (ważność tych badań skończyła mi się w kwietniu 2010 roku) oraz złożyć wniosek o urlop wychowawczy. Czy muszę robić te badania skoro i tak potem idę na urlop wychowawczy? Czy chodzi o to, że muszę wrócić do pracy i zrobić badania czy mogę je zrobić w trakcie trwania urlopu wypoczynkowego i potem od razu przejść na urlop wychowawczy? Nie mogę sobie pozwolić na powrót do pracy bo nie mam z kim zostawić dziecka i dlatego chciałabym od razu po wykorzystaniu urlopu wypoczynkowego przejśc na urlop wychowawczy. I jeszcze jedno pytanie: urlop wypoczynkowy jest liczony tylko jako dni robocze od poniedziałku do piątku?

pozdrawiam!
 
reklama
Do góry