reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania po drugim poronieniu - proszę o poradę

Natasza12345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Maj 2022
Postów
25
Witam, w chwili obecnej jestem w czasie trzeciego cyklu po drugim poronieniu.
Otrzymaliśmy z mężem skierowanie na poniższe badania:
nasienie
zespół antyfosfolipidowy
trombofilia
kariotypy

w swoim zakresie oczywiście wykonam badania podstawowe, morfologie, tsh, ft3,ft4, crp, glukoze.
Chciałabym wykonać również badania hormonalne tylko jakie? I czy ktoś orientuje się w jakich dniach cyklu?w laboratorium napisane jak byk 2-7 dzień cyklu, w internecie np prolaktyna 21-23 dzień cyklu?
Czy jakieś badania jeszcze powinnam wykonać?
 
reklama
Bardzo mi przykro, że Cię to spotkalo :( niestety nie wiem jak to jest z badaniami hormonalnymi, ale ten pakiet który napisałaś myślę, że jest ok, zobaczysz jakie będziesz mieć wyniki. Ja też jestem po dwóch poronieniach, zrobiłam te same badania i u mnie wyszło PAI1 i obniżone białko S, trzecią ciążę miałam z acardem 75, a od pozytywnego testu acard 150 i zastrzyki z heparyna. Pomogło. Dzisiaj jestem mamą 1,5 rocznego synka i jestem w kolejnej ciąży. Wiem, że się łatwo mówi, ale głową do góry!
 
Bardzo mi przykro, że Cię to spotkalo :( niestety nie wiem jak to jest z badaniami hormonalnymi, ale ten pakiet który napisałaś myślę, że jest ok, zobaczysz jakie będziesz mieć wyniki. Ja też jestem po dwóch poronieniach, zrobiłam te same badania i u mnie wyszło PAI1 i obniżone białko S, trzecią ciążę miałam z acardem 75, a od pozytywnego testu acard 150 i zastrzyki z heparyna. Pomogło. Dzisiaj jestem mamą 1,5 rocznego synka i jestem w kolejnej ciąży. Wiem, że się łatwo mówi, ale głową do góry!
Dziękuję Ci bardzo za rzeczową odpowiedz, oraz podniesienie na duchu. Takie przykłady jak Twój dają na nowo nadzieje :) ;) :)
 
Trzymam kciuki żeby się udało szybko znaleźć przyczynę i żeby kolejna ciąża już była szczęśliwa i nudna przedewszystkim 😘
 
Do góry