reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Badania po poronieniach

Magdaa..K123

Zaciekawiona BB
Cześć,jestem po dwóch poronieniach,planuję następną ciąże i jestem pozytywnie nastawiona oczywiście,że tym razem skończy się szczęśliwie i bardzo w to wierzę,ale jeśli kolejny raz by się nie udało jakie proponujecie zrobić badania ??

reklama
Rozwiązanie
Cześć,jestem po dwóch poronieniach,planuję następną ciąże i jestem pozytywnie nastawiona oczywiście,że tym razem skończy się szczęśliwie i bardzo w to wierzę,ale jeśli kolejny raz by się nie udało jakie proponujecie zrobić badania ??
Ja po pierwszym poronieniu zażądałam od lekarza skierowania na badania jakie mogę zrobić żeby się więcej nie powtórzyło.. wiadomo że musiałam zapłacić z własnej kieszeni ale przynajmniej wiedziałam że wszystko jest dobrze a to że straciłam ciaze to po prostu przypadek że akurat ta okropna statystyka wypadła na mnie. Teraz jestem w ciąży w 11 tygodniu i liczę na to że wszystko będzie dobrze😉

Zapłakana96

Fanka BB :)
Ja po pierwszym poronieniu zażądałam od lekarza skierowania na badania jakie mogę zrobić żeby się więcej nie powtórzyło.. wiadomo że musiałam zapłacić z własnej kieszeni ale przynajmniej wiedziałam że wszystko jest dobrze a to że straciłam ciaze to po prostu przypadek że akurat ta okropna statystyka wypadła na mnie. Teraz jestem w ciąży w 11 tygodniu i liczę na to że wszystko będzie dobrze😉

Rozwiązanie
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
A Badania po poronieniach Potrzebuję porady 1
S Badania po poronieniach Potrzebuję porady 2
Aśka 94 Badania immunologiczne po poronieniach Potrzebuję porady 0
Justyna D. S. Badania po poronieniach Potrzebuję porady 8
A Jakie zrobić badania po dwóch poronieniach? Potrzebuję porady 22
nafoczka Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg Ciąża po poronieniu 31
Justi1234 Badania hormonalne Staramy się 8
N Wynik badania nasienia. Co sądzicie? Staramy się 2
G 2 poronienie i badania genetyczne Ciąża po poronieniu 8
B Badania prenatalne nfz Potrzebuję porady 1
chelsea22 badania przesiewowe Ciąża, poród, połóg 27
A Robic dalsze badania krwi czy nie? posrednie Ryzyko skorygowane Ciąża, poród, połóg 4
M Badania prenatalne- robić czy nie? Ciąża, poród, połóg 14
MYNIA93 Niepłodość: Oligoasthenoteratozoospermia . JAK SOBIE RADZIĆ Z EMOCJAMI Potrzebuję porady 10
R Badania prenatalne - skierowanie NFZ Potrzebuję porady 4
Maraton Wyniki badania prenatalnego Potrzebuję porady 22
Danuś 91 czy badania prenatalne w pierwszym trymestrze ciąży są na narodowy fundusz zdrowia? Ciąża, poród, połóg 5
L Badania prenatalne w drugiej ciąży po wysokim ryzyku w pierwszej ciąży Potrzebuję porady 3
O Beta hcg Potrzebuję porady 18
P Dodatnie przeciwciała ANA1, ANA2, ANA3, dsDNA i inne badania po poronieniu Ciąża po poronieniu 35
M Jakie badania wykonać starając się o dziecko? Ciąża po poronieniu 6
AnnaBon Badania prenatalne Ciąża, poród, połóg 10
Paulina 1980 Badania prenatalne Potrzebuję porady 51
C Badania prenatalne czy się martwić Ciąża, poród, połóg 14
P Staramy się brak ciąży po dwóch inseminacjach Ciąża po inseminacji 16
aniaslu Ważne badania: starania, ciąża, poród w czasie pandemii - rozmowa z ginekologiem - położnikiem Temat tygodnia 0
gosiax5 Badania - NIFTY, CZY PAPPA Potrzebuję porady 16
B Badania hormonalne podczas karmienia piersią Staramy się 3
A Test owulacyjny a badania hormonalne Potrzebuję porady 2
anio0 USG, badania prenatalne - chwalimy się wizytami! Październikowe mamy 2021 36
E Jakie badania powinnam zrobić jeżeli od kilku lat nie mogę zajść w ciążę Potrzebuję porady 14
N Badania prenatalne Potrzebuję porady 28
N Wyniki badania trombofilia celiakia Potrzebuję porady 12
N Badania trombofilia i celiakia Ciąża po poronieniu 1
P Staramy się i nic.. Staramy się 11
A Badania prenatalne Lipcowe mamy 2020 0
Lytomka Jakie badania dla męża ??? Staramy się 3
gosiax5 Badania Potrzebuję porady 7
D badania po poronieniu-interpretacja Potrzebuję porady 4
M Badania we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 7
M Interpretacja testów/ brak owulacji / badania Staramy się 1
M Wynik Badania Nasienia proszę o Analizę. Potrzebuję porady 3
Greta826 Badania genetyczne Potrzebuję porady 8