reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badania po poronieniu

IMG-2368.PNG
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Dzisiaj wykonałam badania - tromfolia, celiakia oraz immunofenotyp. W między czasie przyszedł mi wynik z krwi. Pozwolę sobie załączyć. Niestety wizytę mam dopiero za 1,5 miesiąca. Co myślicie o tych wynikach? Suplementować się jakoś do czasu konsultacji? Słaba jestem ciągle mnie głowa boli, to może być przyczyna? Ściskam ciepło. Blanka

Osłabienie jak najbardziej. Zadzwoń. Do rodzinnego, może ci przepisze żelazo na receptę. Jeśli nie, to wzięłabym już teraz Szelazo (tak dziwnie się nazywa suplement z chelatem żelaza), ew. do tego metylowany kwas foliowy i B12 ew. B complex. Ale trudno mi pisać o dawkach, b ja nigdy takiej anemii nie mialam.
 
Hej Dziewczyny!
Otrzymałam wynik immunofenotypu.
Pierwsza rzecz która mnie zdziwiła to zakres limfocytów, widziałam na innych screenach ze norma to 40 u mnie przyjęli 45, nie rozumiem dlaczego. Zerknięcie proszę na wynik? Do Kogo najlepiej się z nim udać?
 
Dziewczyny,
Miałam wczoraj konsultacje tel z Dr L. Przyznam, że mam mieszane odczucia. Rozmowa była chaotyczna a najważniejsze, że nie wiem czy badania, które do tej pory wykonałam o czymś świadczą czy nie bo Pan Doktor chce swoje… Ma mi dać kontakt do położnej…W między czasie przyszły nowe wyniki celiakia i trombofilia, nie wiem czy one na cokolwiek naprowadzają? Załączam poniżej
Zrzut ekranu 2020-10-08 o 11.59.44.png
Zrzut ekranu 2020-10-08 o 13.33.12.png
 
reklama
Witam, krotko o mich przejściach
2014 rok ciąża obumarła 9 tydzień
2019 ciąża pozamaciczna
2020 dokładnie wczoraj ciąża obumarła 9 tydz
Co robić?
Ginekolog zalecił odczekać dwie miesiączki i zacząć na nowo starania, ale już podczas starań brać acard
 
Do góry