reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

hej guska! nie denerwuj się :-) nic ci nie zarzucam, są różne problemy genetyczne i różnie z nimi pewnie bywa. wiem tylko że u mnie niestety nie da się przeciwdziałac, pocieszające jest jednak to że jakaś tam szansa jest. pozdrawiam
 
reklama
ale muszę ci przyznać Anecina że tchnęłaś we mnie troszke nadziei bo myślałam że jeśli genetyczne wyjdą źle to nie ma szans na urodzenie dzieciątka a tu masz niespodzianka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
za 6 tyg. będę miała wyniki i bardzo jestem ich ciekawa
 
Alutka mam nadzieję że Ci żadne paskudztwo nie wyjdzie, żebyś nie musiała się denerwowac. Ja kiedy już to wszystko mniej więcej przerobiłam znowu mam nadzieję i wierzę że i mnie będzie dane miec dzieciątko
 
no tak slodziutka cos przygasl,wiec dopisze swoje badania


cytomegalia IgG 9,920
IgM 0,312


toxo IgG <5
IgM ujemny


TSH 3 cia generacja 1.21

FT4 1.6


rózyczka IgG 198,0


jutro beda kolejne

A jak Wasze badanka?
 
moje badania
cytomegalia przechodziłam
toxo przechodziłam
rozyczka przechodzilam
tsh norma
ft4 norma
cytologia grupa druga
cukier we krwi dobry
morfologia dobra
zespołu antyfosfoli....nie stwierdzono
prolaktyna za wysoka!!!!
progesteron ok
jakies problemy z krzepnieciem krwi dodatkowe badania
jądrowe
białko c białko s
antykongulant tocznia i cos jeszcze nie pamietam



kartiotyp moj i M prawidlowy
do zrobienia;
mutacja cz.5 leiden wynik prawidlowy
mutacja cz.2 protrombina wynik prawidlowy

wymaz na chlamydie ureoplasme mycoplasme -ujemny
badanie nasienia M

wyciagam watek ......
 
Ostatnia edycja:
hej moze ktos zinterpretowac te wyniki:?

OB 10 to chyba troche wysokie prawda?

Prolaktyna 16.4
progesteron 10.1 badania robione w fazie lutealnej,cos mi sie tu nie podoba co myslicie?
 
Ona...tak według mnie....
toxo...oba są ujemne...czyli nie masz i nie przechodziłaś...musisz "uwazac"...
a jesli chodzi o prolaktyne....to jest za niska do norm...ja tez tak mam ale ginek powiedział mi,ze to nie problem i traktuje się to jakby byla w normie....
Nie wiem co z TSH..bo mam inne normy.....(bez generacji)
FT4.....wygląda na niskie ale równiez nie wiem jakie normy
 
Ostatnia edycja:
reklama
na wynikach mam podane normy prolaktyny jako 1.9-25,ja myslalam ze mam wysoka ,mowisz ze niska jest? jaka role ona spelnia tzn na co moze wpywac to ze jest niska?

nie wiem czy progesteronu nie mam za niskiego wlasnie bo w fazie lutealnej mam 10.1 ng/ml,na co moze z kolei wplywac niski prog?

OB chyba mam ciut za wysokie ehh,co myslicie?

kurcze jakos sie zmartwilam tymi badaniami,pozniej wkleje reszte wynikow


Co do toxo to od dziecka miala koty,mieszkalismy troche na wsi,teraz mam ciagle psy i n ie przypaletala sie do mnie hm,teraz lepiej niech juz nie przylazi;-)
 
Do góry