reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

reklama
Kamkaz właśnie najbardziej się bałam o tą cenę, ale jest ok. Wolałabym, żeby te wyniki były złe. Dziwne? Może :) Ale jak to wyjdzie zespół to przynajmniej temu będę mogła zapobiec.
 
Kamkaz właśnie najbardziej się bałam o tą cenę, ale jest ok. Wolałabym, żeby te wyniki były złe. Dziwne? Może :) Ale jak to wyjdzie zespół to przynajmniej temu będę mogła zapobiec.
Niby masz rację... jak jest znana przyczyna to pół sukcesu, bo można temu jakoś zapobiec i wyleczyć. Ale z drugiej strony każdy chce być zdrowy by móc próbować raz jeszcze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie przyczyną poronienia albo jest ten właśnie zespół, albo nieprawidłowa budowa macicy. Chodzi tu o dwurożność, więc z dwojga tego wolałabym ten zespół, bo dostane zastrzyki i będzie ok, a z budową macicy niestety nic nie zrobię...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z możliwości zrobienia badań genetycznych, finansowanych przez NFZ, które przysługują po więcej jak dwóch poronieniach?
 
witajcie również walczę (4 wczesne poronienia) zdiagnozowane Poronienia Nawykowe 1 listopada czeka mnie histeroskopia miała któraś z Was robione to badanie?? podejrzewam że na pewno tak skoro macie już takie doświadczenia z badaniami ja niestety dopiero startuje więc jestem jeszcze z tym wszystkim zielona
 
witajcie również walczę (4 wczesne poronienia) zdiagnozowane Poronienia Nawykowe 1 listopada czeka mnie histeroskopia miała któraś z Was robione to badanie?? podejrzewam że na pewno tak skoro macie już takie doświadczenia z badaniami ja niestety dopiero startuje więc jestem jeszcze z tym wszystkim zielona
Witaj
Ja histeroskopi nie miałam, ale znam osobę, która to badanie miała wykonywane. Jeśli chcesz mogę zapytać o co tylko zechcesz tylko pisz co Cię interesuje.
Przykro mi z powodu Twoich strat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj
Ja histeroskopi nie miałam, ale znam osobę, która to badanie miała wykonywane. Jeśli chcesz mogę zapytać o co tylko zechcesz tylko pisz co Cię interesuje.
Przykro mi z powodu Twoich strat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje bardzo za wsparcie co do pytań to sama dokładnie nie wiem co by chciała wiedzieć dużo juz się dowiedzialam a pomimo to trochę się obawiam bo nie miałam takiego badania nigdy robionego a o narkozie to juz nie wspomne nawet ...
Trzymam się teraz tylko takiej myśli ze to może Polip i ze to on może być przyczyna moich poronień i po usunięciu będę mogła juz normalnie starać się o dzidzie i nie bać

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry