reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania po stracie dziecka-Wrocław

Kikamika28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2020
Postów
178
Cześć zostałam po raz drugi Mamą Aniołka, gdzie można zrobić W Wrocławiu Badania na białko c białko s, badania ANA toczeń układowy, różyczka, ocena obecności przeciwciał blokujących ( ALLO-MLR) i inne nie znam Wrocławia a tam muszę jechać i zrobić, żeby zrobić te wszystkie badania w jednym punkcie, u mnie niestety takich badań nie robią w pobliżu gdzie mieszkam
 
reklama
Nie znam miejsca we Wrocławiu, w którym robią Allo-mlr. Być może w jakiejś klinice niepłodności.
Ew. możesz zadzwonić tutaj: Link do: IITD PAN Wrocław - Laboratorium Immunologii Tkankowej

Co do reszty: białko c, białko s, ANA, antykoagulant tocznia i różyczka zrobisz w dużych punktach laboratoryjnych.
Jeśli jedziesz samochodem, to ja polecam Link do: Punkt Pobrań Diagnostyki – Wrocław, ul. Opolska 131
Jest parking. Warto od razu powiedzieć, że masz dużo badań do zrobienia i czy możesz liczyć na rabat. W Diagnostyce nie daj się naciągnąć na ANA1 - zrób ANA2. Chyba, że lekarz od razu Ci napisał też ANA3?

Oczywiście, warto zadzwonić przed przyjazdem i spytać, czy na pewno da się wszystko zrobić.

Te badania ma też w ofercie ALAB i Synevo, ale ja tam nie robiłam, więc trudno mi doradzić placówkę, z której Cię nie odeślą.
 
Aspekt są takie badania jak ANA1,2,3 oj nie wiedziałam czym one się różnią, o tak myślałam ze pewnie ALLO mlr będzie w klinice niepłodności bo cieżko znaleść na necie gdzie je można zrobić wiec będe dzwonić po klinikach, cenowo różnią się pewnie labolatoria wiec będę wybierać z waszych propozycji, dzięki
 
Aspekt są takie badania jak ANA1,2,3 oj nie wiedziałam czym one się różnią, o tak myślałam ze pewnie ALLO mlr będzie w klinice niepłodności bo cieżko znaleść na necie gdzie je można zrobić wiec będe dzwonić po klinikach, cenowo różnią się pewnie labolatoria wiec będę wybierać z waszych propozycji, dzięki
Udało Ci się znaleźć miejsce do zrobiebia allo?
 
reklama
reklama
Niestety we Wrocławiu nie znalazłam miejsca gdzie robią allo MLR, ale oto miejsca w których robią w Polsce:
Katowice Gyncentrum 330zł
Poznań Invimed 600zł
Katowice Invimed 490zł
Kraków Szpital Prokocim 339zł
Łódź APC 680zł
Chorzów Betamed 600zł
 
Do góry