reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania połówkowe

To mnie pocieszyłaś bardzo, dziękuję!
ogólnie ciaza przebiega póki co bardzo dobrze, moim największym problemem jest mój wiek (40) i co za tym idzie ewentualne komplikacje. Mieszkam w UK, tutaj maja dosc luzie podejście do ciazy. Zrobili mi badania przesiewowe - test PAPPA - wyszedł ok, chodzie prywatnie do gina co 2-3 tyg, żeby sprawdzić czy wszystko ok i póki co jest ok, ale łatwo mi nie jest.
Teraz dopiero doczytałam o badaniach połówkowych, które mam w czerwcu i troche znów sie zestresowałam nimi czy oby wszystko jest ok. Raz jeszcze serdecznie dziękuję za cieple słowa i odpowiedz.
Ja nie jestem duzo młodsza od Ciebie mam 37l. I jakoś 40l nie wydaje mi się takim strasznym wiekiem na dziecko. Mam koleżanki po 42l i rodzą zdrowe dzieci. Ryzyko jest większe owszem, ale i młode dziewczyny rodzą chore dzieci. Na nasze szczescie mamy bardziej poszerzona diagnostykę. Ja tez się obawiałam i w 10tc zrobiłam NIPT i to mnie bardzo uspokoiło :-) trzymaj się !
 
reklama
To mnie pocieszyłaś bardzo, dziękuję!
ogólnie ciaza przebiega póki co bardzo dobrze, moim największym problemem jest mój wiek (40) i co za tym idzie ewentualne komplikacje. Mieszkam w UK, tutaj maja dosc luzie podejście do ciazy. Zrobili mi badania przesiewowe - test PAPPA - wyszedł ok, chodzie prywatnie do gina co 2-3 tyg, żeby sprawdzić czy wszystko ok i póki co jest ok, ale łatwo mi nie jest.
Teraz dopiero doczytałam o badaniach połówkowych, które mam w czerwcu i troche znów sie zestresowałam nimi czy oby wszystko jest ok. Raz jeszcze serdecznie dziękuję za cieple słowa i odpowiedz.
Na jakiej stronie czytałaś o połówkowych w UK?
Również tu prowadzę ciąże i chętnie sie dowiem [emoji16]
 
Na jakiej stronie czytałaś o połówkowych w UK?
Również tu prowadzę ciąże i chętnie sie dowiem [emoji16]

hey, tutaj

Wybacz opóźnienie, jak u Ciebie ciaza przebiega? z jakiego jesteś miasta? :)
 
hey, tutaj

Wybacz opóźnienie, jak u Ciebie ciaza przebiega? z jakiego jesteś miasta? :)
O dzięki [emoji16]
Ciąża przebiega wzorcowo wręcz [emoji4] Oby tak było do końca termin mam na listopada. Mieszkam w Kornwalii w dość małym miasteczku [emoji16] Bliżej mi do Penzance niż do Exeter [emoji6]
 
O dzięki [emoji16]
Ciąża przebiega wzorcowo wręcz [emoji4] Oby tak było do końca termin mam na listopada. Mieszkam w Kornwalii w dość małym miasteczku [emoji16] Bliżej mi do Penzance niż do Exeter [emoji6]

To daleko ode mnie :) ja w Londynie jestem. Ciesze sie, ze ciaza przebiega dobrze, ja tez mam termin na listopad (początek). Powodzenia!
 
Do góry