reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BADANIA PRANATALNE

reklama
JULKA pisze:
DZIEWCZYNY CO O TYM SĄDZICIE CZY KTÓRAŚ SIĘ ZDECYDOWAŁA JAK TAK TO GDZIE TO MOŻNA WYKONAĆ BLISKO LUBINA? 
w LUBINIE W FEMINIE MOŻNA ZROBIĆ TAKIE BADANIA-KOSZT JAK DOBRZE PAMIĘTAM TO 60 ZŁ.
 
Ja obecnie mieszkam w Anglii tu standardowo wykonuje się test potrójny wynik mojego testu;
srednie ryzyko wystąpienia wady ZD.:-(
Ja nie robiłam badan inwazyjnych bo niosą one za sobą ryzyko,mam 25 lat jestem zdrowa a w rodzinie niebyło podobnych przypadków.
1 na 70 kobiet z takim wynikiem rodzi chore dziecko.A ja mam nadzieję że mój dzidzius urodzi się zdrowy.
Proszę Boga każdej nocy aby moje malenstwo urodziło się zdrowe,bo nic niejest dla mnie i mojego męża ważniejsze niż to aby nasz kochany aniołek był zdrowy jak rybka.

Pozdrawiam.
 
Do góry