reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne niskie białko Pappa

U nas niskie białko nie świadczyło o niczym ☺️ bałam się okropnie cała ciąża była jak na tykającej bombie. Bałam się o szybszy poród. Urodziłam 5 dni po terminie 🫣 mały ważył 3430 hipotrofii tez nie było. Super, ze bierzesz acard ! Ja musiałam długo o niego walczyć z moja dr czy wyrazi mi zgodę nie chciałam na własna rękę podejmować decyzji o lekach. I wszytsko przeciągnęło się do 18 tyg.. bałam się ze to będzie za późno 😔 ale okazało się, ze nie. Do dziś nie wiem czy acard pomógł ale nie chciałabym wiedzieć co by było gdybym go nie brała 😔 teraz leży obok mnie zdrowy prawie 3 miesięczny chłopczyk ❤️❤️

Jeju, dziękuję, że odpisałaś ❤️ dzisiaj właśnie wpadł mi w ręce gdzieś jakiś post, że z tymi testami pappa, to jeden podstawowy absurd, że lekarz powinien informować, że nasze dziecko na 99% jest zdrowe (no w naszym przypadku to 98,51 ;) ). Jak mam być szczera, to mam takie mega dobre przeczucie co do zdrowia dziecka, a to co napisałaś, to podniosło mnie jeszcze bardziej na duchu ❤️❤️

Radości dla malucha! Dzisiaj właśnie pokazywałam mojemu 3latkowi, jak był taki malutki... Ale ten czas leci 🥹, delektuj się każdą chwilą, bo to cudowny czas ❤️❤️ (zresztą, każdy następny też 😅 )
 
reklama
U mnie również niskie białko pappa, T21 1:581 Nifty pro wyniki niskie (wszystko prawidłowo) :) Obecnie 18 tc. Może komuś przyda się informacja jak będzie czekał na swoje wyniki.
Edit przyjmuje acard
 
Do góry