reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne Slask

kimi90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
225
Hej. Mam pytanie do przyszlych i obecnych mam. Gdzie wykonac 3 badania prenatalne i u jakiego lekarza, zeby byly zrobione porzadnie i dokladnie? Jestem ze Slaska wiec te okolice mnie interesuja. Chcialabym, zeby zrobil to dobry lekarz, ktoremu badanie nie zajmie 5 minut, tylko dokladnie sprawdzi malenstwo. Bede wdzieczna za namiary.
 
reklama
Katowice GYNCENTRUM Dr Ilski lub Dr Rozmus
Robilam w Gyncentrum pierwsze i drugie. Pierwsze wlasnie u Dr Rozmus. Moje wrazenia byly takie, ze lekarka bardzo mila, ale badanie w miare szybkie. Na drugie mielismy tez pojsc do nirj, ale bylam w szpitalu 2 tyg i musialam przelozyc. Niestety wowczas juz do dr Rozmus terminu niw bylo, a lekarka do ktorej poszlismy zrobila badanie polowkowe w 7 minut. Zadnych zblizen na serduszko zeby je dokladnie obejrzec. A na koniec mnie pytala gdzue bylo lozysko, bo ona zapomniala :O i jakos sie zrazilam.
 
A ja robilam pierwsze prenatalne w Gyncentrum u Ilskiego inie jestem zadowolona. Niby sprawdzil co ma sprawdzic ale na zadne z moich pytan nie odpowiedzial. Wrecz brzydko oznajmil zetego wizyta nue ma w programie i nie bedzie sprawdzal bo nie ma rubryki na karcie zeby to wpisac. Dlatego na drugie zapisalam sie do dr Augustyniak i bylo lepiej zdecydowanie. Bylam zadowolona. Chociaz jest to moja druga ciaza i w pierwszej w gyncentrum.oba te badania robila mi dr Warcholinska. I ja polecam. Spelnila wszystkie moje oczekiwania. Tyle ze teraz nie bylo do niej terminow.
 
A ja robilam pierwsze prenatalne w Gyncentrum u Ilskiego inie jestem zadowolona. Niby sprawdzil co ma sprawdzic ale na zadne z moich pytan nie odpowiedzial. Wrecz brzydko oznajmil zetego wizyta nue ma w programie i nie bedzie sprawdzal bo nie ma rubryki na karcie zeby to wpisac. Dlatego na drugie zapisalam sie do dr Augustyniak i bylo lepiej zdecydowanie. Bylam zadowolona. Chociaz jest to moja druga ciaza i w pierwszej w gyncentrum.oba te badania robila mi dr Warcholinska. I ja polecam. Spelnila wszystkie moje oczekiwania. Tyle ze teraz nie bylo do niej terminow.
No ja wlasnie te drugie robilam u dr Augustyniak i o tyle o ile byla naprawde mila, usmiechnieta mimo ze bylo po 19 dzien przed wigilia. Jako osoba super. Ale badanie bylo naprawde szybkie. 7 minut trwalo niespelna, przy czym naczytalam sie ze niektorzy lekarze wiecej czasu na sprawdzenie samego serca poswiecaja. No jakos mam takie mieszane uczucia. Ani przeplywy nie byly sprawdzobe, ani tetno, serduszka nie posluchalismy. No kompletnie nic niestety :(
 
No ja wlasnie te drugie robilam u dr Augustyniak i o tyle o ile byla naprawde mila, usmiechnieta mimo ze bylo po 19 dzien przed wigilia. Jako osoba super. Ale badanie bylo naprawde szybkie. 7 minut trwalo niespelna, przy czym naczytalam sie ze niektorzy lekarze wiecej czasu na sprawdzenie samego serca poswiecaja. No jakos mam takie mieszane uczucia. Ani przeplywy nie byly sprawdzobe, ani tetno, serduszka nie posluchalismy. No kompletnie nic niestety :(
U mnie sprawdzila wszystko. Ale tez zapytalam czy konieczne jest echo serca bo mam cukrzyce to nic nie doradzila. Zrobila co miala zrobic moim zdaniem doladnie. W porownaniu z dr Ilskim to super. Ale i tak dla mnie najlepszq byla Pani dr. Warcholinska. I dodam ze jako jedyna z tych na ktorych sie napotkalam ma doktorat. Moim zdaniem godna polecenia z Gyncentrum jest wlasnie ona. Nawet lekarka ktora mi prowadzi ciaze z Krakowa ja poleca i mowi ze jest jedna z lepszych.
 
Może to zależy od humoru .
Ja byłam tam z co najmniej 30 min. Za każdym razem, a byłam 3 razy tam .
Dostałam nawet zdjęcia , gdzie bez zapłaty nie dają chyba?
O wszystko pytałam , na wszystko odpowiadali. Może to zależy od ich dnia, albo od lekarza który mnie do nich skierował , bo odrazu na wstępie powiedziałam że przyszłam z polecenia
 
reklama
My u dr Rozmus bylismy hmmm na oko tez niecale 10 min. Rowniez dostalismy mnostwo zdjec. Sprawdzila akcje serca itp. Za drugim razem tak jak mowie posprawdzala wszystko, powiedziala ze nie ma sie do czego doczepic i wyszlismy bez zadnych zdjec i z filmem gdzie buzie corki pokazano nam z 4 razy po 3 sekundy. A doplacilismy za do ekstra. A macie jakies opinie nt. dr Agaty Wloch?
 
Do góry