reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne Slask

Ja pierwsze robiłam u dr Rozmus- Warcholińskiej i jestem zadowolona. Badanie było dokładne dostaliśmy sporo zdjęć Na drugie też jestem do niej zapisana.
 
reklama
Dr Rozmus-Warcholinska jest najlepsza tak jak pisalam wczesniej. W pierwszej ciazy wszystkie badania u niej i super. Milo wspominam kazda wizyte. Zdjec tez dawala duzo. Po ok 10 za kazdym razem. Teraz w drugiej to mam moze ze dwa zdjecia od Ilskieg i jedno niewyrazne od Augustyniak.
 
Dzieki dziewczyny za opinie. Powiem wam, ze ja o dr Rozmus mam tez super zdanie, bo robila mi pierwszs badania. Dostslismy mnostwo zdjec, pokazala dzidziusia w 3d kilka razy mimo ze za to nie placilismy. Sprawdzila przeplywy i tetno dziecka, ale wiecie co mnie troche doluje? Ze na znanym lekarzu sa dwie opinie, ze nie wykryla wady serca... :( i dlatego jestem rozbita i waham sie miedzy nia a dr Agata Wloch...
 
Dr Rozmus-Warcholinska jest najlepsza tak jak pisalam wczesniej. W pierwszej ciazy wszystkie badania u niej i super. Milo wspominam kazda wizyte. Zdjec tez dawala duzo. Po ok 10 za kazdym razem. Teraz w drugiej to mam moze ze dwa zdjecia od Ilskieg i jedno niewyrazne od Augustyniak.
Witam w klubie. Z badan polowkowych jedno zdj i to sam brzuszek. U dr Augustyniak wlasnie. Porazka...
 
Dzieki dziewczyny za opinie. Powiem wam, ze ja o dr Rozmus mam tez super zdanie, bo robila mi pierwszs badania. Dostslismy mnostwo zdjec, pokazala dzidziusia w 3d kilka razy mimo ze za to nie placilismy. Sprawdzila przeplywy i tetno dziecka, ale wiecie co mnie troche doluje? Ze na znanym lekarzu sa dwie opinie, ze nie wykryla wady serca... :( i dlatego jestem rozbita i waham sie miedzy nia a dr Agata Wloch...


Też czytałam te opinie. Ja doszłam do wniosku,że one są stare. A dr cały czas się dokształca i to właśnie w tym kierunku.
W mojej okolicy z dostępnych lekarzy ona ma największe kwalifikacje.
Oby nasze dzieciaczki były zdrowe i badania wyszły świetne
 
Też czytałam te opinie. Ja doszłam do wniosku,że one są stare. A dr cały czas się dokształca i to właśnie w tym kierunku.
W mojej okolicy z dostępnych lekarzy ona ma największe kwalifikacje.
Oby nasze dzieciaczki były zdrowe i badania wyszły świetne
Ja wlasnie tez staram sie to sobie tak tlumaczyc, ze to opinie z 2010 roku, wiec dosc stare. Dziewczyne teraz to mi wbilyscie klina. Juz jestem umowiona do dr Wloch, ale teraz tak mysle, ze dr Rozmus mam przetestowana i na badaniach naprawde sie starala, ja jestem panikara, ale ona byla taka pocieszna, ze wsztstko ok, ze dzidzius zdrowy i piekny. Moze faktycznie poslucham Was wszystkie i wroce do dr Rozmus. :)
Racja, oby nasze dzieci byly zdrowr i siedzialy w brzuszku do terminu :)
 
reklama
Slyszalam ze Włoch jest typowa od wad, czyli gdyby było coś nie tak to by to zauważyła
Kurcze, tylko mi sie wydaje, ze wlasnie po to rovbimy te prenatalne, zeby sprawdzic, czy jakis wad nie ma. Ja wiem, ze czesc pomysli, ze niepotrzebnie wnikam i szukam problemu, ale mi naprawde zalezy, zeby badania byly zrobione naprawde dobrze, bo z polowkowych nie jestem zadowolona. No i mam dylemat do ktorej pojsc, bo juz tylko miedzy Dr Wloch i dr Rozmus sie zastanawiam. Wiekszosc jest za Rozmus jednak.
Ja to jestem zla, bo polowkowe rowniez mialam za darmo i gdybym nie lezala w szpitalu to Robilaby mi je dr Rozmus a na trzecie poszlabym do dr Wloch, zeby ktos inny tez zbadal corke. A tak polowkowe byly zrobione na kolokwialnie mowiac "odwal sie" i szukam kogos kto do ostatnich sie przylozy...
 
Do góry