reklama

Badania prenatalne Tychy - Dea Salus

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez Dominika.Tychy, 25 Styczeń 2016.

 1. Dominika.Tychy

  Dominika.Tychy

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie, gdzie w Tychach robiłyście badania prenatalne? Mnie polecano Dea Salus na Terenach Przemysłowych. Rok temu w Dea Salus wykonano mi operację przegrody nosa i rzeczywiście czuję się dużo lepiej. Natomiast nie korzystałam jeszcze z usług z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Dziękuję.
   
 2. Laleczka21

  Laleczka21

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej, robiłam właśnie w Dea Salus u dr hab. n. med.K. Nowosielskiego. Polecam Ci, bo to miejsce fajne i przyjazne wszystkim mamom. Pracuje tam niezwykle taktowny i dobrze przygotowany do swoich zadań personel, a gabinet bardzo dobrze wyposażony. Podczas badania Pan doktor wszystko ci objaśni:) Pozdrawiam.
   
 3. reklama
 4. ZasadniczaSprawa

  ZasadniczaSprawa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moje koleżanki robiły badania prenatalne w różnych miejscach na Śląsku, bowiem każda mieszka w innym mieście. Badanie robiły i prywatnie, i na NFZ, niektóre z racji wieku miały je już za darmo. Czytałam na forach o Dea Salus dobre opinie zatem spróbuj. Z tego co wiem tam badania prenatalne wykonuje i analizuje dr n. med. Krzysztof Nowosielski - a to bardzo dobry lekarz i fachowiec, także znany z wypowiedzi telewizyjnych. Ostatnio chyba był ekspertem w "Dzień dobry TVN" w takim wee-endowym cyklu o dojrzewaniu, seksie i profilaktyce zdrowotnej, której autorką była Odetta Moro - Figurska. Pozdrawiam.
   
 5. Avii91

  Avii91

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja robiłam moje badania prenatalne w Sonomedico1 w Tychach.
  Bardzo miła obsługa, sprzęt nowoczesny, Lekarze na prawdę rzetelni dokładni.
   

Poleć forum