reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne w Bizielu w Bydgoszczy

U Dr Szymona Bednarka on też pracuje w Bizielu ale ja chodzę prywatnie i wystawił mi skierowanie właśnie na te badania prenatalne...to już do 13 TC widział płeć?😳
Czyli poród zapowiada się też w tym szpitalu?, ja ogólnie uważam że dobrze rodzić tam gdzie pracuje lekarz prowadzący ciążę 😊
Tak już mi powiedział i potwierdziło się mam chłopca😅 niektórym dziewczynom nie mowił nic to pewnie nie było widać 😉
 
reklama
Czyli poród zapowiada się też w tym szpitalu?, ja ogólnie uważam że dobrze rodzić tam gdzie pracuje lekarz prowadzący ciążę 😊
Tak już mi powiedział i potwierdziło się mam chłopca😅 niektórym dziewczynom nie mowił nic to pewnie nie było widać 😉
Raczej tak bym chciała :) ale nie jestem z Bydgoszczy więc nie wiem jak to wyjdzie...
 
Miałam tam badania prenatalne na NFZ. Wykonywał je profesor Dubiel. Bardzo szybkie badanie USG i w 12+4tc już mi powiedział płeć. Ogólnie przy badaniu u tego lekarza polecam nie wchodzić w dyskusje tylko dać mu na spokojnie zrobić badanie i na koniec zadawać pytania. Ja przy pierwszym USG tego się nauczyłam (mając też porównanie z pierwszej ciąży, że na prywatnej wizycie u innego lekarza akurat, ale takie samo badanie przebiegło zupełnie inaczej). USG połówkowe już przebiegło milobi przyjemnie. Prof Dubiel konkretnie podszedł do badania, oblewając przy tym egzamin studence 😁
Co do samej wizyty to niestety ale należy się uzbroić w cierpliwość, bo nie wchodzi się o swojej godzinie tylko są straszne obsuwy.
 
Miałam tam badania prenatalne na NFZ. Wykonywał je profesor Dubiel. Bardzo szybkie badanie USG i w 12+4tc już mi powiedział płeć. Ogólnie przy badaniu u tego lekarza polecam nie wchodzić w dyskusje tylko dać mu na spokojnie zrobić badanie i na koniec zadawać pytania. Ja przy pierwszym USG tego się nauczyłam (mając też porównanie z pierwszej ciąży, że na prywatnej wizycie u innego lekarza akurat, ale takie samo badanie przebiegło zupełnie inaczej). USG połówkowe już przebiegło milobi przyjemnie. Prof Dubiel konkretnie podszedł do badania, oblewając przy tym egzamin studence 😁
Co do samej wizyty to niestety ale należy się uzbroić w cierpliwość, bo nie wchodzi się o swojej godzinie tylko są straszne obsuwy.
O tak racja dużo cierpliwości i czasu się przyda 😅umówieni na 9.30 a wyszlismy ok 14🙈ale na połówkowych idzie zdecydowanie szybciej😉
 
Hej Dziewczyny,
jestem po badaniu zarodków do procedury in vitro. Z 5 zarodków 3 są zdrowe, a 2 nieprawidłowe:
- utrata materiału genetycznego w chromosomie 13,
- nadmiar materiału genetycznego w chromosomach: 11 i 14.

Nie mogę znaleźć w necie informacji o tym, co to może oznaczać. Orientujecie się w tym może?
 
Hej Dziewczyny,
jestem po badaniu zarodków do procedury in vitro. Z 5 zarodków 3 są zdrowe, a 2 nieprawidłowe:
- utrata materiału genetycznego w chromosomie 13,
- nadmiar materiału genetycznego w chromosomach: 11 i 14.

Nie mogę znaleźć w necie informacji o tym, co to może oznaczać. Orientujecie się w tym może?
To nie grupa o in vitro kochana
 
Do góry