reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2020
Postów
6
Witam ;) dostałam właśnie wyniki badań prenatalnych, które robione miałam w poniedziałek- lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku, ale nie widzi kości nosowej maluszka... mimo to nie ma według niego powodów do obaw. Dziś przy odbiorze wyników, które wyszły następująco:
B-hCG- 1,505 MoM
PAPP-A- 1,553 MoM
Trisomia 21- 1:15832
Trisomia 18- 1:20000
Trisomia 13- 1-20000
próbowaliśmy sprawdzić jeszcze raz czy kość jest widoczna. Lekarz wciąż jej nie widzi...
Przezierność karku wynosi 1,5mm dlatego lekarz uważa, że nie ma potrzeby wykonywania amniopunkcji, bo dziecko może mieć po prostu mały nosek, ale dla mojego spokoju zrobiłby badanie Nifty.
Proszę o radę- czy któraś z Was robiła takie badanie lub miała podobną sytuację?
 
reklama
Do góry