reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne

reklama
Tyle co ja 😀 Moje ryzyko skorygowane to 1 do 292 ( natomiast z wieku było 1 do 67). USG prenetalne w porządku. Biochemia beta HCG 2,190 pappa 1,602. Jestem już po amniopunkcji ( na której lekarz mówił że serduszko bardzo ładnie pracuje i jeszcze zażartował ma Pani trójkę dzieci zdrowych więc proszę się nie martwić).
 
Tyle co ja 😀 Moje ryzyko skorygowane to 1 do 292 ( natomiast z wieku było 1 do 67). USG prenetalne w porządku. Biochemia beta HCG 2,190 pappa 1,602. Jestem już po amniopunkcji ( na której lekarz mówił że serduszko bardzo ładnie pracuje i jeszcze zażartował ma Pani trójkę dzieci zdrowych więc proszę się nie martwić).
W którym tygodniu jesteś?
 
Aminiopunkcja boli? Po jakim czasie są wyniki? Ja mam w czwartek wizytę u swojego lekarza ciekawa jestem co on mi powie jak zobaczy wyniki z badania prenatralnego. Staram się nie myśleć o wynikach testu ale bardzo się stresuje
Do przyzycia. Wyniki po 3 tygodniach
Staram się nie myśleć źle. Pocieszam się że wiek zadziałał na moją niekorzyść bo przecież USG w normie....
 
Do przyzycia. Wyniki po 3 tygodniach
Staram się nie myśleć źle. Pocieszam się że wiek zadziałał na moją niekorzyść bo przecież USG w normie....
Będzie dobrze . Jak rozmawiałam z konsultantką z nifty powiedziała że te testy PAPP-A to istna porażka. A skąd jesteś?
 
reklama
Do góry